Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOyunMichael Jordan, NBA 2K23 Michael Jordan Edition ile Geliyor!

Michael Jordan, NBA 2K23 Michael Jordan Edition ile Geliyor!

2K yaptığı açıklamayla, 14 kez NBA All-Star, beş kez Kia NBA En Değerli Oyuncu, altı kez NBA Şampiyonu ve Naismith Memorial Hall of Fame seçilen Michael Jordan’ın NBA 2K23 Michael Jordan Edition ve NBA 2K23 Championship Edition versiyonlarının kapağında yer alacağını duyurdu.

NBA’i küresel bir fenomene dönüştüren Michael Jordan’ın kariyeri, onu dünyada herkesin bildiği bir isim haline getirirken basketbol dünyasında da büyük bir etki yarattı. NBA 2K’in 24’üncü yılı ‘Çağrıyı Cevapla’ temasıyla hazırlanırken, Jordan da bu temanın simgesi olarak ön plana çıkıyor. Kariyeri boyunca önüne çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendiren Jordan, NBA 2K23’ün iki versiyonunun kapağında dönerek hem eski hem de yeni hayranlarıyla buluşuyor.

NBA 2K Global Pazarlama Stratejisi Başkan Yardımcısı Alfie Brody, “Jordan, sporda 23’ü en tanınan numara haline getirdikten sonra NBA 2K23 için Michael Jordan Edition’ı sunmak zorundaydık. Ayrıca tanıtmaktan heyecan duyduğumuz yeni premium versiyon olan 2K23 Championship Edition’da geçen ‘şampiyon’ ifadesinin altını hiçbir oyuncu Jordan kadar doldurmuyor. Sınırlı sayıda satışa çıkacak bu sürüm, 12 aylık NBA League Pass* üyeliğiyle, oyuncuları sahada izleme şansı da sunacak. Oyunu, toplulukla birlikte kutlamak için çıkış tarihi olan 9 Eylül’ü iple çekiyoruz” dedi.

Michael Jordan’ın kapağını süslediği NBA 2K23’te yer alan The Jordan Challenge modunda oyuncular, efsane oyuncunun kariyerindeki 15 ikonik anı yeniden yaratabilecek. NBA 2K11’de yer alan on orijinal challange sıfırdan inşa edilirken, beş yeni ikonik Jordan anı da yeni jenerasyon oyuncuların deneyimlemesi için eklendi. On yılı aşkın bir teknolojik gelişmelerden faydalanarak yapılan bu ‘challange’lar, Jordan’ın başarılarını yeniden yaşamak için yeni bir yol açıyor.

The Jordan Challange ayrıca efsane oyuncunun kolej, NBA ve ABD Ulusal Basketbol Takımı kariyerindeki elde ettiği 15 farklı tecrübesini, Jordan’ın takım arkadaşları, rakipleri ve sporun önde gelen isimlerinin özel yorumları ve videolar eşliğinde deneyimleme şansı tanıyor. NBA 2K23’ün Jordan Challange modu hakkındaki daha fazla bilgi bu yaz açıklanacak.

NBA ve NBA 2K tarihinin en başarılı isimlerinden Michael Jordan, NBA 2K23 Michael Jordan Edition ve NBA 2K23 Championship Edition ile dördüncü kez NBA 2K kapağında yer alacak. Jordan daha önce NBA 2K11, NBA 2K12 ve NBA 2K16 Speical Edition’ın kapağında yer almıştı. Ön siparişin açılacağı 7 Temmuz tarihinde kapaklarla ilgili daha fazla bilgi de açıklanacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar