Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaOyunMicrosoft’un yeni atılımı Xbox kullanıcılarını çok keyifli edecek

Microsoft’un yeni atılımı Xbox kullanıcılarını çok keyifli edecek

Microsoft, Xbox Game Pass‘i daha yeterli bir platform haline getirerek oyunseverleri şad etmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu gayeyle, şirket, PC Game Pass ve Game Pass Ultimate abonelerinin beş arkadaşına 14 günlük fiyatsız deneme sürümleri sunabileceği bir referans programı başlattı. Program, EA Play ve Riot Games avantajlarını da içererek PC Game Pass’te mevcut olan her şeyi kapsar.

Xbox Wire aracılığıyla duyurulan Xbox Game Pass Friend Referral programı, Game Pass Ultimate ve PC Game Pass abonelerinin arkadaşlarına fiyatsız deneme sürümleri sunmalarına müsaade veriyor. Program dahilinde, davet edilen arkadaşlar Game Pass’e yeni üye olmalıdır. Fiyatsız deneme sürümü, Riot Games’in tanınan oyunlarından bir EA Play üyeliğine kadar tüm PC Game Pass avantajlarını içerir. Davet edilen arkadaşlar, Riot Games hesaplarını ve Xbox profilini bağlayarak Valorant, League of Legends, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra üzere oyunların kilidini açabilirler.

Microsoft’un yeni atılımı Xbox kullanıcılarını çok memnun edecek

Xbox Uygulamasındaki Game Pass ana sayfasına giderek arkadaş referans davetiyelerine erişebilirsiniz. Orada “PC Game Pass Ver” düğmesini bulabilirsiniz. Bu düğmeye tıklayarak paylaşım sürecini başlatabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Fakat, unutmayın ki, her abone yalnızca 5 daveti kullanabilir ve 1 Ocak’ta sıfırlanana kadar öteki davetler alamaz.

Microsoft, Xbox Game Pass‘in referans programını başlatarak, PC Game Pass ve Game Pass Ultimate abonelerine birbirlerini oyun dünyasında deneyimlemeleri için fırsat sunuyor. Fiyatsız deneme sürümü ile birçok oyunseverin Game Pass’i keşfedeceğini ve daha uzun periyodik aboneliklere yöneleceğini iddia ediyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar