Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaOyunMinecraft’tan Gözleri Yaşartan Hareket

Minecraft’tan Gözleri Yaşartan Hareket

Minecraft, popüler Minecraft içerik üreticisi Technoblade’e atıfta bulunduğu düşünceli bir güncelleme yayınladı. Bildiğiniz gibi Haziran ayının son haftasında Technoblade, maalesef hayatını kaybetmişti.

Ailesi tarafından yapılan açıklama göre kendisi kanser sebebiyle hayatını kaybetti. Seveni çok olan Minecraft içerik üreticisini onurlandırmak için Mojang, Minecraft Java Edition’da çok düşünceli bir güncelleme yaptı.

Minecraft’ın giriş ekranında artık Technoblade’in karakteri var

Ulaş Utku Bozdoğan: Minecraft’tan Gözleri Yaşartan Hareket 1

Oyunun başlatıcısındaki Minecraft açılış resminde artık altın taç takan bir domuz da var. Bu, Technoblade’in Minecraft karakterine, mücevherli bir taç takan kraliyet domuz adama bir gönderme. Minecraft ekibi Cuma günü, ekibin Technoblade’in kaybından dolayı çok üzgün olduklarını belirtiği bir tweet atmıştı. Kendisi oyuncu topluluğuna çok fazla neşe getiren bir insandı.

Technoblade, YouTube’da 13 milyondan fazla abonesiyle son derece popüler bir Minecraft yayıncısıydı ve popüler sunucu Dream SMP’nin bir parçasıydı. Geçen Perşembe günü yayınlanan bir YouTube videosunda, Technoblade’in babası yayıncıdan bir mesaj okudu ve kanserle mücadele ederken bu son videoyu yapmak için yapılan çalışmaları anlattı. Bu yazı itibariyle videonun 54 milyondan fazla izlenmesi mevcut.

Hayatını kaybeden Technoblade’in son videosu:

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar