Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaOyunNBA 2K24 Steam'de tarihin en makûs ikinci oyunu seçildi

NBA 2K24 Steam’de tarihin en makûs ikinci oyunu seçildi

Basketbol severlerin ve görüntü oyun tutkunlarının heyecanla beklediği NBA 2K24, 8 Eylül 2023 tarihinde çıkış yaptı. Fakat oyun, Steam platformundaki kullanıcı puanlarıyla tarihin en makus oyunlarından biri olarak büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Oyuncular, oyunun bir dizi sorun ve eksiklikle dolu olduğunu belirterek yansılarını lisana getirdi.

NBA 2K serisi, basketbolun gerçekçiliğini ve heyecanını görüntü oyun dünyasına taşıyan esaslı bir seri. Lakin son çıkan NBA 2K24, hayranlarını büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrattı. Kullanıcı puanlarına nazaran, oyuncular oyunu 10 üzerinden sadece 1,07 puanla değerlendirdiler.

NBA 2K24 Steam’de tarihin en makus ikinci oyunu seçildi

Bu düşük puan, NBA 2K24′ün Steam platformunda şu ana kadar alınan en makûs puanlardan biri olduğunu gösteriyor. Oyuncular, oyunun kusurlu grafikler, kararlılık meseleleri ve oyun içi tecrübedeki eksiklikler üzere bir dizi sorunu olduğunu vurguladılar. Ayrıyeten, oyuncular oyunun evvelki sürümlerine kıyasla büyük bir düşüş yaşandığını belirtti.

NBA 2K24, şu ana kadar Steam kullanıcıları tarafından en berbat puan alan oyunlar listesinde tüm vakitlerin en makus ikinci oyunu olarak görünüyor. Bu listenin birinci sırasında ise 10 üzerinden sadece 0,99 puan alan Overwatch 2 bulunuyor.

Oyun geliştirici ve yayıncısı 2K Games, kullanıcıların bu yansılarını kıymetlendirecek ve muhtemel kusurları gidermek için güncellemeleri sunacak üzere görünüyor. Fakat bu durum, oyun dünyasında kaliteli bir eser sunmanın ne kadar kuvvetli bir misyon olduğunu bir sefer daha gözler önüne serdi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar