Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaİnternetNetflix’in sevdiğiniz diziyi iptal etmemesi için ne kadar ileri gidersiniz?

Netflix’in sevdiğiniz diziyi iptal etmemesi için ne kadar ileri gidersiniz?

Çok sevdiğiniz bir dizinin sonunu göremeden Netflix tarafından iptal edilmesi katiyetle hudut bozucu bir durum. Pekala fakat o dizinin finalini görebilmek için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Bir de şöyle soralım: Bir dizinin iptal edilmemesi için o diziyi kaç kere tekrar izleyebilirsiniz?

İzleyici kitlesi yeteri kadar büyümeden evvel çok güzel dizilerin sıklıkla iptal edildiği bir yayın ortamında, hayranlar da yeni yollar denemeye başlıyor. Bu yollardan biri de, hayranların izleyici sayısını artırmak ve Netflix’i gelecek dönemlere devam etmeye ikna etmek için son dönemin kısımlarını tekrar tekrar izlemeleri.

Rolling Stone’un bildirdiğine nazaran, Shadow & Bone’un çevrimiçi hayran sitesi, fantezi dizisini olası berbat bir bahttan kurtarabilmek için emsal bir operasyon başlattı. Önde gelen hayran hesapları ve Reddit toplulukları tüm gece dizi için izleme partileri düzenliyor ve toplumsal medyada ilgili etiketleri kullanarak etkileşimi artırmaya çalışıyor. Kimi izleyicilerin aygıtlarını sessize alarak art planda kısımları tekrar tekrar oynatmaları bile kelam konusu.

İnanç Can Çekmez: Netflix’in Sevdiğiniz Diziyi Iptal Etmemesi Için Ne Kadar Ileri Gidersiniz? 1

Shadow & Bone’un ikinci dönemi, dizinin çıkışından kısa bir mühlet sonra onaylanmıştı. Lakin hayranların üçüncü dönem konusunda huzursuz olması için düzgün bir nedenleri var. First Kill, Warrior Nun yahut Fate: The Winx Saga üzere güzel Netflix dizilerinden kimileri, her birinin büyük bir hayran kitlesi olmasına karşın iptal edildi.

Ne yazık ki Shadow & Bone’un Netflix’in izlenme listelerinde ikinci sıraya kadar çıkması bile, bu kadar acımasız bir ortamda pek bir şey tabir etmeyebilir. Platformda uzun vadeli bir gelecek için, The Witcher yahut bir reality gösterisi olmanız gerektiği gerçeği giderek daha fazla ortaya çıkıyor. Shadow & Bone’un geleceği konusunda şu an bir açıklama yok; lakin hayranlar makûs haber almamak için şimdiden kolları sıvamış üzere görünüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar