Perşembe, Temmuz 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunNew World, 2022’deki İçerik Planlarını Paylaştı

New World, 2022’deki İçerik Planlarını Paylaştı

Amazon Games, fantezi MMO oyunu New World için 2022’deki yol haritasını açıkladı. Heart of Madness güncellemesinin bu ay Tempest Heart Expedition ile birlikte geleceğini zaten biliyoruz. Ancak yeni bir geliştirici güncellemesinde, Tempest Heart’ın yolsuzluğa ve kaosa yol açan Isabella’nın zihninin gerçeküstü ve doğaüstü alternatif gerçekliğini nasıl gösterdiğini oyunculara anlatmak için daha fazla detay paylaşıldı.

Paylaşılan içerik yol haritasına göre, önümüzdeki bahar aylarında (güney yarım küredeki oyuncular için ikinci çeyrekte) Tempest’s Heart seferi, yeni silah Blunderbuss, üçe üç PvP arenaları ve bir PvP ödül parkuru oyuna eklenecek. Yaz aylarında ise Barnacles ve Black Powder seferinin, bir keşif grubu bulucusunun ve belirtilmemiş bir yaz etkinliğinin New World oyununa getirileceği belirtiliyor.

Meral Erden: New World, 2022’deki İçerik Planlarını Paylaştı 1

Son olarak sonbahar ve kış dönemindeki güncelleme ile Brimstone Sands bölgesi, Ennead seferi, skor tabloları, Nightvale Hallow etkinliğini (muhtemelen Cadılar Bayramı’na yakın bir zamanda gerçekleşecek) ve Turkulon 2022 etkinliği oyunculara sunulacak. Ayrıca Greatsword adında yeni bir silah da oyuna eklenecek.

Bunların yanı sıra geliştirici güncellemesinde yapılan hata düzeltmelerinden ve sürtünmeyi azaltmak için gerçekleştirilen yaşam kalitesi iyileştirmelerinden de ayrıntılı olarak söz edildi. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan geliştirici güncellemesinin tamamına göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar