Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaOyunNo Man’s Sky Outlaws Çıktı

No Man’s Sky Outlaws Çıktı

Hello Games tarafından No Man’s Sky için büyük bir içerik güncellemesi daha yayınlandı. No Man’s Sky Outlaws, evrenin bazı bölümleri isyancıların kontrolüne girdiğinden, oyunculara deneyimleyebilecekleri bir korsan yaşam tarzı sunuyor.

Korsanlar, kaçakçılık işletmelerini genişletmek için aniden uzay istasyonlarını kolonileştirmeye başladıkları için oyuncular artık kendi hainlik görevleriyle Outlaw Stations’a uğrayacaklar. Kaçak mallarla uçmak ve Sentinels’ten kaçarken kâr için uzay korsanlığı yapmak oldukça heyecanlı olacağa benziyor. Ayrıca gemilerin donatılması için yüksek kapasiteli bir kargo ambarı da artık mevcut.

Solar Starship oyuna yepyeni bir gemi türü olarak ekleniyor. Bu gemilerin özellikle uzun mesafeli seyahatlerde verimli oldukları söyleniyor ve kendi özel teknolojileriyle geliyorlar.

Ek olarak Şubat Sentinels güncellemesinin gezegen savaşlarına yaptığı gibi elden geçirilmiş bir uzay savaşı deneyimi sunulacak. Yeniden dengelenen gemiden gemiye savaş yapısı artık çok daha iyi hakimiyet ve hızlar, silahlar için daha iyi görsel efektler, kalkanla donatılmış düşman gemileri ve hatta silahlar üzerinde düşmanın uçuş yeteneklerini engelleyebilecek ikincil etkiler sunuyor.

Atmosfer içi it dalaşları için gezegenlere inen uzay savaşları, dramatik efektler için hızlandırılmış patlamalar, çarpışmalar sırasında destek için kanatlı filoları eğitmek ve işe almak, kumaş fiziği simülasyonu ve çok daha fazlası da bu büyük güncellemeye dahil edilmiş durumda. Tabii ki çok daha fazla ince ayar, yükseltme ve hata düzeltmesi de mevcut.

No Man’s Sky Outlaws artık PC (Steam), Xbox One, Xbox Series X|S, Xbox, PC Game Pass, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanmış durumda.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar