Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaOyunNoel Tatilinde Xbox'ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar

Noel Tatilinde Xbox’ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 1

2023 yılında Xbox konsollarında oynanabilecek en güzel fiyatsız oyunları keşfetmek isteyenler için olağanüstü bir liste hazırladık. Xbox Series X|S ve Xbox One’da bulunan bu oyunlar, bölümün en uygun geliştirme stüdyolarından kimilerinin elinden çıkma, çevrimiçi oyun tecrübelerinin en güzellerini sunuyor.

Apex Legends, 2019 yılında piyasaya sürüldüğünden beri en tanınan fiyatsız oynanabilen oyunlardan biri oldu. Battle royale çeşidinden daha geniş bir çevrimiçi atış oyununa evrilerek, harita ve modlarına daima yeni güncellemeler getiriyor. Fiyatsız oynanabilir olmasına karşın, Apex, rakiplerinden ayrılan üst seviye atış mekaniği ile dikkat çekiyor. Oyuncular, oyunun 24 oynanabilir karakterinden başlangıçta yalnızca altısına erişim sağlayabiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 3

Brawlhalla, Nintendo konsolu olmayanlar yahut 60 dolar harcamak istemeyenler için eksiksiz bir Smash Bros. alternatifi. Bu çizgi sinema üslubundaki 2D platform dövüş oyunu, haftalık olarak değişen dokuz savaşçı takımıyla geliyor ve 100’den fazla karakter içeren tam takımı ile eğlenceli anlar yaşatıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 5

Call of Duty: Warzone 2.0, Call of Duty dünyasından gelen en yeni battle royale oyunu. Infinity Ward tarafından geliştirilen bu oyun, serideki rafine oynanışı ile dikkat çekiyor. Oyun, standard battle royale modlarının yanı sıra Resurgence ve daha taktiksel DMZ oyun modlarını da sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 7

Destiny 2, Halo serisinin geliştiricileri olan Bungie tarafından hazırlanan bir öteki üst seviye nişancı oyunu. Oyunculara kampanya vazifeleri, PvP modları, grevler ve hatta kimi baskınlar dahil olmak üzere bol ölçüde yüksek kaliteli içerik fiyatsız sunuluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 9

Fall Guys, Xbox’ta oynanabilecek en güzel fiyatsız parti oyunu olarak öne çıkıyor. Renkli, fasulye formundaki karakterlerin birbirleriyle yarıştığı bu oyun, çeşitli mani parkurlarında gerçekleşiyor ve her vakit eğlenceli anlar yaşatıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 11

Fortnite, battle royale modunun başlatılmasının akabinde altı yıl geçmesine karşın fiyatsız görüntü oyunları için bir altın standart olmaya devam ediyor. Oyunculara sistemli oyun güncellemelerinin, harita güncellemelerinin ve sonsuz sayıda crossover kostümünün yanı sıra, canlı konserler ve sinema gösterimleri üzere pop kültür içeriklerine erişim sunuluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 13

Halo Infinite Multiplayer, Microsoft ve 343 Industries tarafından hazırlanan en yeni arena shooter oyunu. Serinin evvelki oyunlarının kalitesini korurken, içerik güncellemelerinin sıklığı birtakım oyuncuları hayal kırıklığına uğratabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 15

Overwatch 2, Blizzard’ın geliştirdiği ve Xbox’ta fiyatsız olarak oynanabilen bir öbür yüksek kaliteli nişancı oyunu. Bu 5’e 5 ekip tabanlı kahraman nişancı oyunu, sekiz oyun modu ve 37 oynanabilir kahraman içeriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Noel Tatilinde Xbox'Ta Fiyatsız Oynayabileceğiniz En Yeterli Oyunlar 17

Path of Exile, Diablo 2‘nin manevi bir devamı olarak görülen, çevrimiçi bir aksiyon-RPG oyunu. Yaklaşık on yıldır devam eden bu oyun, daima güncellenen oynanışı, genişleyen dünyası ve tertipli genişlemeleri ile dikkat çekiyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar