Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaDonanımOnePlus Buds 3, lansmandan evvel göz kamaştırıyor

OnePlus Buds 3, lansmandan evvel göz kamaştırıyor

OnePlus Buds 3, OnePlus Ace 3 akıllı telefon ile birlikte 4 Ocak’ta piyasaya sürülecek. Dün, yaklaşmakta olan TWS kulaklıkların resmi görünümleri paylaşıldı. Artık ise OnePlus, lansman etkinliğinden evvel Buds 3’ün özelliklerini gösteren daha fazla tanıtım yaptı. Ses aygıtı, Çin’de şimdiden ön siparişe açılmış durumda.

OnePlus, Buds 3‘ü bayrak gemisi ses kalitesi sunacak biçimde tanıttı. Kulaklıklar, yumuşak bas ve şeffaf tiz sesler sağlamak için ultra-net koaksiyel çift ünite şoförlerle donatılacak. TWS kulaklıklar, Altın Dinleme 2.0 teknolojisine sahip olacak. Yaklaşan modelin, net ve duygusal vokaller sunacağı da söyleniyor. OnePlus tarafından paylaşılan bir öteki tanıtım, Buds 3’ün beş boyutta kapsamlı bir liderlik sunduğunu argüman ediyor. Bunlar ortasında netlik, bas performansı ve daha fazlası yer alıyor.

OnePlus Buds 3, lansmandan evvel göz kamaştırıyor

Tanıtımlar, OnePlus Buds 3‘ün ek ayrıntılarını açığa çıkarmıyor. Markanın lansman aktifliğine kadar daha fazla tanıtım yapması bekleniyor. Yaklaşan TWS kulaklıklar, parlak saplı ve mat bitişli silikon kulak uçlarına sahip yarı-kulak içi bir dizayna sahip. Şarj ve saklama kutusu, evvelki OnePlus Buds modellerinin birebir kare formlu dizaynını koruyor.

Söylentilere nazaran OnePlus Buds 3, 48dB faal gürültü engelleme özelliğiyle gelecek. Kulaklıklar, Google Süratli Eşleştirme ve çift temas modunu destekleyecek. Ses aygıtının ayrıyeten 3D Mekansal Ses, LHDC 5.0 ve IP55 derecelendirmesi özelliklerine sahip olacağı bildiriliyor. OnePlus Buds 3‘ün, kutuyla birlikte toplamda 44 saat pil ömrü sunması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar