Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus Open'ın tanıtım tarihi netleşmiş olabilir

OnePlus Open’ın tanıtım tarihi netleşmiş olabilir

OnePlus‘ın birinci katlanabilir telefonu büyük bir merakla bekleniyor. Şirket, bu aygıtın lansmanını bu yılın üçüncü çeyreğinde yapacağını şubat ayında açıklamıştı. Ayrıyeten OnePlus, aygıtın ismini OnePlus Open olarak onayladı. Lakin lansman tarihi sızdı. Aygıt, geçen ay tanıtılacaktı; lakin ekran paneli tedarikçisinin değişmesi sebebiyle gecikti.

Duyumcu Max Jambor‘a nazaran OnePlus Open, önümüzdeki ay tanıtılacak. Lansman tarihi 19 Ekim Perşembe olarak belirlenmiş. OnePlus, katlanabilir telefonu hakkında şimdi resmi bir açıklama yapmadı. Şayet bu sızıntı doğruysa, şirket daha evvel açıkladığı üçüncü çeyrekteki lansman zamanlamasını kaçıracak. Resmi ayrıntıların yakın vakitte açıklanmasını bekleyebiliriz.

OnePlus Open’ın tanıtım tarihi netleşmiş olabilir

Önceki sızıntılar ve dedikodular, OnePlus Open hakkında birçok bilgi verdi. Sızdırılan görseller, kompakt bir yapı, geniş ekran oranı ve geride büyük, yuvarlak bir kamera modülünü gösterdi. Aygıtın 400.000 katlanma ömrü olduğu söyleniyor. Temel özelliklerine gelirsek; katlanabilir telefonun periskop kamerası, dört hoparlörü ve bir ihtar kaydırıcısı olacak.

Cihazın 7.8 inçlik 2K dahili ekranı 120Hz yenileme suratına sahip olacak. Yonga seti olarak Snapdragon 8 Gen 2’nin kullanılacağı ve 16GB RAM ile 256GB depolama alanına sahip olacağı belirtiliyor. Aygıtın 4,800mAh pil kapasitesi olacak ve 67W süratli şarj dayanağı sunulacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar