Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımOppo Enco Air 2 hem özellikleri hem de pil ömrüyle dikkat çekiyor

Oppo Enco Air 2 hem özellikleri hem de pil ömrüyle dikkat çekiyor

Oppo’nun gerçek kablosuz kulaklığı Enco Air 2, 2022’nin Ocak ayında Çin’de piyasaya sürüldü. Artık, bir buçuk yıldan fazla bir mühlet sonra, şirket bu gerçek kablosuz kulaklıkların yeni bir versiyonunu piyasaya sürdü.

Firmanın en yeni modeline verdiği isim Oppo Enco Air 2 Yeni Ses Sürümü. Eski versiyonuna nazaran birçok yenilik içeriyor, fakat dizaynını ve fiyat etiketini birebir tutuyor. Yeni Enco Air 2, Bluetooth 5.2 yerine Bluetooth 5.3 ile geliyor. Oppo, şoförlerin boyutunu belirtmediğinden, bu 13,4 mm üniteler olabilir.

Oppo Enco Air 2 hem özellikleri hem de pil ömrüyle dikkat çekiyor

Ancak, firma kulaklıkların yeni bir ses imzası ve mekânsal ses efektleri sunduğunu belirtiyor. Ayrıyeten Viper Atmos sertifikasına sahip lakin hâlâ Faal Gürültü Engelleme özelliğini barındırmıyor. En uygun yükseltmeyi sona sakladık. Bu kulaklıklar tam 35 saat boyunca kullanılabiliyor. Bu, orjinal modelin sunduğu 24 saate kıyasla 11 saat daha fazla pil ömrü demek.

Oppo Enco Air 2 Yeni Ses Sürümü, Hafif Deniz Mavisi ve Bulutlar Beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Fiyatı 179¥ (25$) olarak belirlenmiş lakin ön sipariş devrinde 149¥ (20$) fiyat etiketiyle satılacak. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar 7 Ekim’den itibaren satışa sunulacak. Ekseriyetle Oppo, ses eserlerinin birçoklarını global pazarlara sunuyor. Bu nedenle bu eserin ana karadışı Çin dışında da piyasaya sürülme ihtimali var.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar