Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaOyunOyun dünyasındaki yeni trend; Starfield!

Oyun dünyasındaki yeni trend; Starfield!

Bu oyunculardan kimileri esasen modlar yaratarak ve oyunu hızlandırarak oyunun hudutlarını zorluyor. Oyunu bozmanın diğer bir yolu bulundu; düşmanların dengeli bir formda nasıl vuracağını çözemediği bir gemi inşa etmek.

Morfalath’ı kullanan oyuncu, düşman yapay zekasının geminizin merkezini gaye aldığını anladı. Birkaç kenarı eksik olan içi boş bir küpten oluşan bir uzay aracı inşa ederek, “yenilmez bir gemi” olduğunu sav ettikleri şeyi yarattılar.

Oyun dünyasındaki yeni trend; Starfield!

Sanki düşman yapay zekası, geminin “midesi” büsbütün eksik olsa bile geminizin orta bölümünde parlayan kırmızı bir zayıf noktanız olduğunu düşünüyor. Morfalath’ın paylaştığı bir it dalaşı görüntüsünde, olağandışı gemi, çerçevesine yanlışlı bir yahut iki atış yapıyor, lakin son derece nahoş tasarım, üst seviye düşmanları bile alt edecek üzere görünüyor.

Bu ortada, Xbox yöneticileri Starfield’ın Bethesda’nın şimdiye kadarki en az yanılgılı oyun lansmanı olacağını tez etse de (yayıncının oyunun birinci geldiğinde aksaklıklar yaşadığına dair uzun geçmişine rağmen), oyuncular çok sayıda tuhaf an yakaladılar. Tahminen gözleri ve ağzı dışında başı eksik olan karakterler göreceksiniz ya da tahminen konuşmalara kaba bir halde burnunu sokan şahıslarla karşılaşacaksınız. Starfield, yanlışlar açısından Cyberpunk 2077 kadar felaket bir çıkış yapmamış olabilir fakat tekrar de kimileri hayli komik.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar