Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaDonanımOyuncu monitörü yarışına MSI'da katıldı

Oyuncu monitörü yarışına MSI’da katıldı

MSI, dünya genelinde oyun severler için yeni bir kavisli oyun monitörü olan MSI G32CQ5P’yi tanıttı. Bu monitör, 31,5 inçlik büyük ekranı ile 1500R dayanıklısı sayesinde sürükleyici bir görsel tecrübe sunuyor. WQHD 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip olan bu monitör, ayrıntılı ve keskin görselleriyle hem oyuncular hem de yaratıcı profesyoneller için hayli dikkat alımlı bir seçenek haline geliyor.

Performans konusunda da epeyce savlı olan MSI G32CQ5P, 170Hz süratli yenileme suratı ve 1ms süratli reaksiyon müddetiyle akıcı ve yırtılma olmayan bir oyun tecrübesi sunuyor. Adaptive-Sync teknolojisi sayesinde monitörün yenileme suratı, grafik kartınızla senkronize oluyor ve böylelikle ekran yırtılmasını engelliyor.

Oyuncu monitörü yarışına MSI’da katıldı

HDR içeriklere ilgi duyanlar için bu monitör “HDR Hazır” olarak belirtiliyor. Bu özellik, daha güçlü renkler ve daha güzel kontrast ile daha yeterli bir manzara kalitesi vad ediyor. 178 derecelik geniş görüş açısı, farklı açılardan da dengeli görseller sunuyor.

Tasarım açısından bakıldığında, çağdaş bir görünüm için çerçevesiz bir tasarımı benimseyen monitör, esnek yerleşim seçenekleri için VESA montajına uygunluk sunuyor. Eğim, döndürme ve yükseklik ayarları ile şahsî izleme açıları için çok taraflı ayar seçenekleri mevcut. Ayrıyeten, güvenlik için Kensington kilidi özelliği de eklenmiş.

Bu monitörün fiyatı ve ne vakit piyasada olacağı şimdi açıklanmış değil. Lakin MSI’nın bu yeni monitörü, bilhassa oyun tutkunları için epeyce cazip bir seçenek olacağı kesin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar