Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaDonanımPhilips yeni 4K çözünürlüklü monitörünü satışa sunuyor

Philips yeni 4K çözünürlüklü monitörünü satışa sunuyor

Philips, yeni bir ekran eseri piyasaya sürdü. Bu model, bilhassa içerik oluşturucuların muhtaçlıkları göz önünde bulundurularak hazırlandı. 27E2F7901 kod isimli bu 27 inçlik monitör, 4K çözünürlük sunuyor ve %98 DCI-P3 renk gamı kapsamına sahip. Bu, monitörün renkleri son derece yanlışsız bir halde gösterdiği manasına geliyor. Ayrıyeten, bu monitör aygıtları USB-C portu üzerinden 96W gücünde şarj edebilme yeteneğine sahip.

Ekranın özellikleri ortasında 60Hz bir panel bulunuyor. Bu yenileme suratı, kimi modellerin sunduğu 120Hz’ye kıyasla biraz daha düşük olabilir lakin genel kullanım için kâfi. 4ms reaksiyon müddetine sahip olan bu monitör, VESA DisplayHDR 400 sertifikasına sahip. Bu, ekranın yüksek dinamik aralıklı manzaralar sunabileceği manasına gelir. 16:9 en-boy oranı ve 2,000:1 kontrast oranı ile birlikte 400 nit parlaklık bedeli de bu monitörde bulunmaktadır.

Philips’in bu modeli, gerçek 8-bit manzara kalitesi sunuyor ve sRGB renk gamını %100 kapsıyor. Fabrika kalibrasyonu sayesinde renk sapmaları <2 Delta E kıymetindedir. Ekranın eşit bir formda aydınlatılmasını sağlayan Smart Uniformity özelliği de bu modelde mevcut.

Philips yeni 4K çözünürlüklü monitörünü satışa sunuyor

Monitörün ilişki seçenekleri ortasında dört USB-A, üç USB-C ve bir HDMI 2.0 portu bulunmaktadır. Bu USB-C portlarından biri, aygıtları 96W gücünde şarj edebiliyor. Ayrıyeten monitörde iki adet DisplayPort 1.4 ilişkisi, bir KVM anahtarı ve ayarlanabilir bir stand bulunmaktadır.

27E2F7901 modeli, içerik oluşturucular için tasarlandı. Canlı renk yapısı, parlaklık ve kontrast kıymetleri ile içerik oluşturma sürecinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Süratli şarj özelliği ve birden fazla temas seçeneği de bu monitörün öteki dikkat cazip özellikleri ortasında yer alıyor.

Amerika’da Amazon ve Newegg üzerinden siyah renk seçeneği ile satışa sunulan bu monitörün fiyatı 499.99 dolar olarak belirlendi. Global pazara da gönderilecek olan bu eserin teslimat tarihleri ve kargo fiyatları değişkenlik gösterebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar