Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaOyunPlayStation Plus, 2024'e özel fiyatsız oyunlarla başlıyor

PlayStation Plus, 2024’e özel fiyatsız oyunlarla başlıyor

2024 yılının başlamasıyla birlikte, PlayStation Plus üyeleri için heyecan verici bir periyot başlıyor. Bu periyodun en dikkat çeken oyunlarından biri ‘A Plague Tale: Requiem’. Asobo Studio tarafından geliştirilen bu oyun, yalnızca bir evvelki oyunun devamı olmakla kalmıyor, birebir vakitte hastalıkla boğuşan bir dünyada, kardeşler ortasındaki bağı anlatan epik bir seyahati tabir ediyor.

Bu oyun, daha fazla oyunun takip edeceği listenin başında yer alıyor. ‘A Plague Tale: Requiem’ ile birlikte 2022 yılından iki kıymetli oyun daha var: ‘Evil West’ ve ‘Nobody Saves the World’. ‘Evil West’, Yırtıcı Batı’nın cazibesini gotik endişe ögeleriyle birleştirerek üçüncü şahıs nişancı formatında sunuyor. Bu eşsiz birleşim, nostaljik oyun tecrübelerini anımsatıyor ve tanıdık temalara taze bir bakış açısı getiriyor. Diğer yandan, ‘Nobody Saves the World’ isimli bir karakterin dünya tehdit eden bir mantar enfeksiyonunu durdurmak için çıktığı macerayı bahis alıyor.

PlayStation Plus, 2024’e özel fiyatsız oyunlarla başlıyor

Bu üç oyun, kıssa anlatımı ve oyun tarzı bakımından birbirinden farklılıklar gösteriyor ve 2 Ocak‘tan itibaren indirilmeye hazır olacaklar. ‘A Plague Tale: Requiem’in ağır anlatısından ‘Nobody Saves the World’ün yenilikçi oynanışına kadar, bu oyunlar farklı oyun tecrübeleri sunuyor. İster aksiyon, ister macera ya da ortalarında bir şeyler arıyor olun, bu ayın seçkisi her oyuncu için bir şeyler vaat ediyor.

Yeni oyunlar geldikçe, eskiler elveda diyor. Aboneler, mevcut seçkileri, ‘Lego 2K Drive’, ‘Powerwash Simulator’ ve ‘Sable’ dahil olmak üzere 1 Ocak’a kadar indirebilirler. Yakında yerlerini öbür oyunlara bırakacak olsalar da, bu oyunlar abonelere saatlerce cümbüş ve eşsiz tecrübeler sunmuşlardır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar