Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOyunPlayStation Plus aboneleri için Ekim ayı içeriği muhakkak oldu

PlayStation Plus aboneleri için Ekim ayı içeriği muhakkak oldu

Son vakitlerde oyun dünyasında büyük bir rekabet yaşanıyor. Microsoft, Sony ve Nintendo, oyuncuları kendi konsollarına çekmek için ağır bir çaba içerisindeler. Fakat son teknolojiyle üretilen bu konsolların bile değerli bir dezavantajı var. Hem PlayStation hem de Xbox, oyunculardan online hizmetler için abonelik fiyatı talep ediyor. Bu duruma bir tahlil getirebilmek için, her ay abonelere fiyatsız oyunlar sunuluyor. Ekim 2023’te PS Plus için sunulacak oyunların listesi duyumculardan alınan bilgilere nazaran belirlendi. Lakin bu bilgilerin doğruluğu, resmi açıklama yapılmadan katılık kazanmayacak.

Ekim 2023’te PS Plus abonelerine sunulacak oyunlar ortasında “The Callisto Protocol”, “Weird West” ve “Farming Simulator 22” yer alıyor.

PlayStation Plus aboneleri için Ekim ayı içeriği belirli oldu

Giants Software tarafından geliştirilen ve yayımlanan Farming Simulator 22, serinin en yeni oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunda yeni haritalar, yeni araçlar ve yeni ekinler bulunuyor. Seriye aşina olan oyuncular için sakin ve sürükleyici bir oyun tecrübesi sunuyor.

Öte yandan, The Callisto Protocol, Striking Distance Studios tarafından geliştirilen ve Krafton tarafından yayımlanan bir endişe oyunu. Oyun, Jüpiter’in uydusu Callisto’da geçiyor ve oyuncular, kabus dolu bir mahpus kolonisinden kaçmaya çalışıyorlar. Dead Space serisinin gerisindeki grup tarafından geliştirilen oyun, 2023’ün en çok beklenen dehşet oyunlarından biri olmaya aday.

Devolver Digital tarafından geliştirilen ve yayımlanan Weird West ise, doğaüstü olayların yaşandığı Yabanî Batı’da geçiyor. Oyun, tehlikeli ve gizemli bir dünyada hayatta kalmaya çalışan karakterlerin öyküsünü anlatıyor. Oyun, eşsiz atmosferi, etkileyici öyküsü ve kuvvetli savaşlarıyla övgü alıyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar