Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilPorsche Design markasına veda etme vakti geldi

Porsche Design markasına veda etme vakti geldi

Huawei’nin dünkü lansman etkinliğinde yalnızca Huawei Mate 60 RS akıllı telefonunun tanıtılmasını bekliyorduk. Fakat marka, bizleri şaşırtarak “Ultimate Design” isminde büsbütün yeni bir marka ismi altında lüks telefonlarını tanıttı. Ultimate Design serisi, Huawei’nin premium akıllı telefon pazarında hükmetme niyetini açıkça gösteriyor. Bu maksatla şirket, en üst seviye gereçleri, son teknoloji dizaynları ve üstün özellikleri merkezine alıyor.

Huawei, Ultimate Design’ın estetik, personellik ve yenilikçiliğin doruğunu temsil ettiğini gururla açıkladı. Bu yeni serinin birinci eseri olarak Huawei Mate 60 RS Ultimate Design modelini tanıttılar. Bu aygıt, bu yeni markanın tüm özelliklerini ve ruhunu yansıtıyor.

Porsche Design markasına veda etme vakti geldi

Daha evvel Huawei’nin “Porsche Design” etiketi altında lüks ve yüksek performanslı telefonlar çıkardığını biliyoruz. Lakin artık Ultimate Design markasıyla, Huawei ultra-premium akıllı telefon pazarında kendi kimliğini net bir formda belirlemeye çalışıyor.

Bu adımın bir nedeni, Porsche ismini dizaynlarında kullanabilmek için lisans fiyatı ödemek zorunda olmaları olabilir. Ultimate markasının tanıtımıyla Huawei, maliyetleri azaltmayı ve tıpkı vakitte özgün bir marka kimliği oluşturmayı hedefliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar