Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilVivo V29 için iki yeni renk seçeneği geliyor!

Vivo V29 için iki yeni renk seçeneği geliyor!

Vivo’nun yeni V29 serisi akıllı telefonlarının 4 Ekim‘de Hindistan’da tanıtımı yapılacak. Bu seri, standart bir modelle birlikte bir de Pro model ile karşımıza çıkıyor. Duyumcu Mukul Sharma’nın paylaştığı görsellere nazaran bu telefonların kimi ayrıntıları da netlik kazanmış durumda.

Vivo, V29 serisinin iki farklı renk seçeneğiyle sunulacağını daha evvel açıklamıştı: Majestic Red ve Himalayan Blue. Mukul, Majestic Red renk seçeneğinin direkt güneş ışığına maruz kaldığında rengini koyu maviye ya da mora dönüştürebildiğini belirtti. Öte yandan Himalayan Blue rengindeki modelin gerisindeki 3D Parçacıklar ışık altında parlıyor. Fakat bu renk değişimi göstermiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Vivo V29 Için Iki Yeni Renk Seçeneği Geliyor! 1

Vivo V29 için iki yeni renk seçeneği geliyor!

Vivo V29 serisinin özellikleri ortasında 50 megapiksel önden bakış açılı kamerası bulunmakta. Ayrıyeten bu kamera, 93 derece geniş bakış açısıyla geliyor ve göz otomatik odaklama özelliğine sahip. Bunun yanında, renk sıcaklığı ayarlamalarına sahip Aura Light LED flaş özelliği de bulunuyor. Hindistan özelinde bir Düğün modu fotoğrafçılık özelliği de mevcut. Vivo V29 Pro’nun ardında ise 50 megapiksel ana kamera (Sony IMX766) ve 2x optik zoom kabiliyetine sahip 12 megapiksel portre kamerası (Sony IMX663) bulunuyor.

Depolama ve RAM konusunda Vivo V29, 8GB RAM/128GB depolama ve 12GB RAM/256GB depolama seçenekleri sunuyor. Vivo V29 Pro modelinde ise 8GB ya da 12GB RAM ve 256GB depolama kapasitesi mevcut. Ek olarak, bu modele 8GB sanal RAM seçeneği de eklenmiş. Tüm bu özellikleri çalıştıran aygıtların içerisinde 4,600mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Bu pil, 80W süratli şarj takviyesi sayesinde yalnızca 18 dakikada %50 şarj olabiliyor ve tam şarja ulaşması 50 dakika sürüyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar