Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilRedmi Note 13R Pro modelinin özellikleri sızdırıldı

Redmi Note 13R Pro modelinin özellikleri sızdırıldı

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, geçen hafta Çin’de Note 13 serisini tanıttı. Bu seri, standart, pro ve pro plus sürümlerini içeriyor. Note 13 ailesinin, Note 13R, Note 13R Pro ve Note 13 Turbo üzere daha fazla modeli olacağı konuşuluyor. Artık, Çin’in 3C sertifikasyon sitesinde beliren bir Redmi telefonla ilgili söylentiler kuvvetleniyor.

3C sertifikasyon platformunda görünen bu Redmi telefonun model numarası 2311FRAFDC. Bu telefonun Redmi Note 13R Pro olabileceği düşünülüyor. Kelam konusu sertifikasyondan anlaşılanlara nazaran bu telefon 33W azamî şarj suratını destekleyecek. Bu bilgi dışında, yaklaşan akıllı telefon hakkında fazladan bir bilgi bulunmuyor.

Redmi Note 13R Pro modelinin özellikleri sızdırıldı

Dün yapılan bir açıklamada, model numaraları 2312DRAF3G ve 2312DRAF3I olan iki POCO markalı aygıtın küresel piyasalara ve Hindistan’a yönlendirildiği bildirildi. Bu model numaralarını göz önünde bulundurarak, 3C sertifikasyonunda listelenen aygıtın, Redmi Note 13R Pro‘nun yalnızca Çin pazarına yönelik bir model olabileceği düşünülüyor. Bu telefonun küresel piyasada POCO X6 5G ismiyle lanse edilmesi bekleniyor.

Bir duyumcunun verdiği bilgilere nazaran, Redmi Note 13R Pro, 64MP ana kameraya sahip olacak. Bu telefonun, standart Redmi Note 13’ün kimi anahtar özelliklerini taşıyacağı iddia ediliyor. Ayrıyeten, bu aygıtın Hindistan’da farklı bir isimle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yaklaşan haftalarda Redmi Note 13R Pro hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar