Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaDonanımRealme Buds Air 5 Pro her istikametiyle dikkat çekmeyi başardı

Realme Buds Air 5 Pro her istikametiyle dikkat çekmeyi başardı

Realme, bugün Çin’deki etkinliğinde en son akıllı telefon serisi olan Realme 11 serisini ve Realme Buds Air 5 Pro‘yu tanıttı. Bu yeni TWS, mevcut Realme Buds Air 3’ün halefi olarak karşımıza çıkıyor. Etkileyici özelliklere sahip bu ses aksesuarı, uygun bir fiyatla satışa sunuluyor. Artık eseri biraz daha yakından inceleyelim.

Realme Buds Air 5 Pro, 11 mm dinamik ses şoförleri ve 6 mm’lik ikincil şoförlere sahip. Bu kulaklıklar, Hi-Res küçük altın etiket sertifikasına sahip ve LDAC codec ile mekansal ses efektleri takviyesi sunuyor. Bu özellikler, sürükleyici bir ses tecrübesi yaşatıyor. Ayrıyeten, 50dB’ye kadar faal gürültü tedbire dayanağı de sağlıyorlar.

Realme Buds Air 5 Pro, 4000Hz ultra geniş bant gürültü azaltma özelliğine sahip ve altı dahili mikrofonu ile AI derin davet gürültü azaltma fonksiyonunu sunuyor. Batarya ömrüne bakacak olursak, ana kılıf 460mAh, her bir kulaklık ise 60mAh batarya kapasitesine sahip. Realme, aygıtın tam dolu bir şarjla 40 saat kullanım mühleti sağlayabileceğini belirtiyor.

Realme Buds Air 5 Pro her tarafıyla dikkat çekmeyi başardı

Kulaklıkların dizaynına gelince, öncül modeline hayli benziyorlar. Sap gibisi dizaynını koruyor ve mikrofon kesiti ile silikon kulak uçlarına sahip olan bir ana kutu ile geliyor. Şarj kutusu, evvelki çakıl formundaki dizaynını sürdürüyor ve LED göstergesi birebir durumda bulunuyor. Fakat, gerçek kulaklık tasarımı birtakım küçük değişiklikler geçirmiş.

TWS kulaklıklar ayrıyeten, gecikmeyi 40ms’ye indiren bir oyun moduna sahip. Bu da kullanıcılara daha güzel bir oyun tecrübesi sunuyor. Kulaklıklar IPX5 suya dayanıklılık derecelendirmesine sahip, bu sayede su sıçramalarına ve terlemeye karşı dirençli olabiliyorlar. Ek olarak, en son Bluetooth 5.3 teknolojisini destekliyorlar ve “Realme Link” uygulaması aracılığıyla kullanıcılar kulaklık ses tercihlerini ve özelliklerini daha da özelleştirebiliyorlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar