Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaOyunRockstar Games, GTA V'in 10. Yaş Gününü Kutlarken Oyunculara Teşekkür Etti

Rockstar Games, GTA V’in 10. Yaş Gününü Kutlarken Oyunculara Teşekkür Etti

Piyasaya sürülmesinden beri milyonlarca kullanıcı tarafından sevilen ve ilginç oyun modları ile bilinen GTA 5, bugün 10. yılını kutluyor. Rockstar Games, oyunun 10.yılına özel bir teşekkür mesajı yayınladı.

Bu teşekkür mesajından sonra oyunseverlerin aklına GTA 6’nın ne zaman yayınlanacağı sorusu gelmeye başladı. Oyunun hayranları tebrik mesajı için mutlu olurken, bir sonraki oyunun ne zaman çıkacağı konusunda meraklanmaya başladı.

Rockstar Games’in X (diğer adıyla Twitter) hesabında yayınladığı kutlama mesajı

Ulaş Utku Bozdoğan: Rockstar Games, Gta V'In 10. Yaş Gününü Kutlarken Oyunculara Teşekkür Etti 1

“Bugün, Grand Theft Auto V’in resmi 10. yıldönümünde yıllar boyunca verdiğiniz inanılmaz destek için siz oyuncularımıza teşekkür etmek istiyoruz.”

Oyunun hayranları, bu teşekkür ve yıldönümü mesajından sonra GTA 6’nın çıkış tarihi için heyecanlanmaya başladılar. Rockstar Games’in bir sonraki oyunun çıkış tarihini duyurmasını isteyen oyuncular, GTA 6 için sabırsızlanıyor.

Rockstar Games’in açıklamaları, oyuncuları bir hayli heyecanlandırmıştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Rockstar Games, Gta V'In 10. Yaş Gününü Kutlarken Oyunculara Teşekkür Etti 3

Rockstar Games, yaklaşık iki yıl önce GTA 6 üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Ancak bu açıklamanın ardından oyunun yapımcıları derin bir sessizliğe büründü. Oyunla ilgili ne bir fragman yayınladılar, ne çıkış tarihini açıkladılar ne de oyunun hikayesiyle ilgili bir ayrıntı verdiler.

Bu derin sessizlikten sonra oyuncular türlü spekülasyonlar ürettiler ve çeşitli söylentiler yaydılar.

En yaygın olanlarından biri de Vice City’e dönüş söylentileri.

Ulaş Utku Bozdoğan: Rockstar Games, Gta V'In 10. Yaş Gününü Kutlarken Oyunculara Teşekkür Etti 5

Gamerfical’ın haberine göre söylentiler, GTA 6’nın oyuncularının Vice City’e geri götürüleceği yönünde. Oyunun ünlü ikilisi Bonnie ve Clyde’dan ilham alan Jason ve Lucia isimli iki karakterin maceraları ele alınacak.

GTA 6’nın çıkış tarihinin duyurulmasını sabırsızlıkla bekleyen oyuncular, bu ipuçları ve söylentilerden dolayı diken üstünde duruyorlar. Rockstar Games’in GTA 6’yı ne zaman duyuracağı ise merak konusu.

Kaynak: Hindustan Times, X

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar