Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaOyunRockstar Games'ten GTA açıklaması!

Rockstar Games’ten GTA açıklaması!

Grand Theft Auto V (GTA 5), piyasaya sürüldüğü günden bu yana milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan ve farklı oyun modlarıyla ün kazanan bir imal olarak biliniyor. Bugün, bu efsanevi oyunun 10. yıl dönümü kutlanıyor ve oyunun geliştiricisi Rockstar Games, bu özel günü unutmadı.

Rockstar Games, resmi X hesabından yayınladığı bir teşekkür bildirisi ile GTA 5’in 10. yılını kutladı. Şirket, açıklamasında şunları paylaştı: “Bugün, Grand Theft Auto V’in resmi 10. yıldönümünde yıllar boyunca verdiğiniz inanılmaz dayanak için siz oyuncularımıza teşekkür etmek istiyoruz.”

Rockstar Games’ten GTA açıklaması!

GTA 5, birinci olarak 17 Eylül 2013’te PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü ve o vakitten beri farklı platformlarda yayınlandı. Oyun, kapsamlı açık dünya yapısı, derin öyküsü ve çok sayıda eğlenceli yan misyonu ile oyuncuların gönlünde taht kurdu. Ayrıyeten GTA Online isimli çok oyunculu moduyla da büyük bir muvaffakiyet elde etti.

Oyun, vakit içinde birçok platforma ve kuşağa adapte edildi ve hala büyük bir oyuncu kitlesi tarafından etkin olarak oynanıyor. GTA 5’in modding topluluğu da hayli büyük ve yaratıcı, bu sayede oyunun ömrü uzun bir müddet boyunca sürdü. Şimdilerde ise oyuncular heyecanla GTA 6’yı bekliyor. Lakin muhtemelen bu oyun için önümüzde beklememiz gereken daha uzun bir vakit var.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar