Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaOyunRockstar'ı Hackleyen Hackerlar, GTA 6 Fragmanını, GTA 5'te Yeniden Oluşturdular

Rockstar’ı Hackleyen Hackerlar, GTA 6 Fragmanını, GTA 5’te Yeniden Oluşturdular [Video]

Video oyun dünyasının dev isimlerinden Rockstar Games, son günlerde GTA 5’in kaynak kodlarının sızdırılması meselesi ile gündemde. Bu gelişme, şirketin Bully 2 üzerinde de çalıştığının anlaşılmasına neden oldu. Ayrıca GTA 6’nın kod adı gibi bilgiler de açığa çıktı. Ancak hacker’lar, bu kadarla kalmayacak gibi görünüyorlar.

Bu kez, kodları sızdıran ekipten ilginç bir hamle geldi. Hacker’lar, GTA 6’nın kısa bir süre önce yayımlanan fragmanını, GTA 5’te yeniden uyarladılar. Paylaşılan görüntü, GTA 6 ile GTA 5 arasındaki kalite farkının anlaşılabilmesi açısından dikkat çekiciydi. Dilerseniz lafı uzatmadan, yeniden oluşturulan fragmana bakalım.

İşte GTA 5’te oluşturulan GTA 6 fragmanı:

GTA 5’te oluşturulan GTA 6 fragmanındaki en dikkat çekici hususlardan bir tanesi, hiç şüphesiz Michael. GTA 5’in sevilen, orta yaşlı karakteri, GTA 6 fragmanında da kendine yer bulmuş.

GTA 6 orijinal fragmanı nasıldı?

GTA 5’te oluşturulan GTA 6 fragmanını nasıl bulduğunuzu bizimle paylaşmayı unutmayın.

GTA 6 için oluşturduğumuz diğer içeriklerde de buluşalım:

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar