Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımSamsung Galaxy Buds 2 Pro çok değerli bir yeniliğe kavuşuyor

Samsung Galaxy Buds 2 Pro çok değerli bir yeniliğe kavuşuyor

Samsung, Ağustos 2022’de Galaxy Buds 2 Pro‘yu piyasaya sürdü. Bu kulak içi kulaklıklar, tesirli faal gürültü iptali, 24 bit Hi-Fi ses, ses algılama ve daha birçok bilhassa donatılmıştı. Lansmanından bu yana Samsung, bu kulaklıklar için bir dizi güncelleme yayımladı. Bu güncellemelerden biri de Bluetooth Auracast takviyesiydi.

Samsung, bu teknolojiyi geçen yıl tanıttı. Bluetooth Auracast sayesinde, kullanıcılar birden fazla Bluetooth kablosuz kulaklık yahut hoparlöre ses yayınlayabilir. Bu, paylaşılan müzik tecrübeleri için ülkü bir özellik. Fakat bu özelliğin yalnızca LE Audio takviyesi olan kulaklıklarla çalıştığını belirtmek gerekir.

Bu özelliği kullanabilmek için Galaxy Wearable Uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamada sol taraftaki ayar menüsüne giderek Galaxy Buds 2 Pro‘yu seçin. Akabinde Kulaklık Ayarlarına tıkladığınızda, Kulaklık yazılım güncellemesi seçeneğini görebilirsiniz. Buradan İndir ve Yükle’ye tıklamanız kâfi olacaktır.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro çok değerli bir yeniliğe kavuşuyor

Bu ortada Samsung, Galaxy Buds FE‘yi piyasaya sürdü. Bu, Samsung ekosistemine girmek isteyen Galaxy kullanıcıları için daha uygun fiyatlı bir seçenek. Fakat Buds FE’nin, daha üst düzey modellerde bulunan birtakım özellikleri barındırmadığını belirtmekte yarar var.

Ancak Galaxy Buds 2 Pro‘nun bu yeni güncellemesi, bilhassa Bluetooth Auracast takviyesi ile dikkat çekiyor. Bu, birden fazla aygıta birebir anda ses yayını yapılabilmesine imkan tanıyor. Bilhassa birden çok bireyle birebir ses tecrübesini paylaşmak isteyenler için ülkü. Lakin unutmamanız gereken bir nokta, bu özelliğin yalnızca LE Audio takviyeli kulaklıklarla çalıştığıdır.

Samsung’un bu güncellemesi, kullanıcıların müzik tecrübelerini daha da zenginleştiriyor. Kulaklıklarınızla farklı bir tecrübe yaşamak için bu güncellemeyi indirmenizi tavsiye ederiz. Samsung, kullanıcılarına daha düzgün bir ses tecrübesi sunma konusundaki kararlılığını bir sefer daha gösteriyor.

Güncelleme, Galaxy Wearable Uygulaması üzerinden kolay kolay indirilebilir. Uygulama içerisinden Galaxy Buds 2 Pro seçeneğini seçerek, kolay kolay güncellemeyi indirebilir ve kulaklıklarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni güncellemeyle birlikte Samsung, kullanıcılara daha varlıklı bir ses tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Ayrıca Samsung’un yeni piyasaya sürdüğü Galaxy Buds FE modeli, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Lakin bu model, üst segmentteki öbür modellere nazaran kimi özelliklerden yoksun. Tekrar de Samsung ekosistemine adım atmak isteyenler için ülkü bir seçenek olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar