Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaOyunSony, PlayStation 5 EA Sports FC paketi için hazırlanıyor

Sony, PlayStation 5 EA Sports FC paketi için hazırlanıyor

29 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürülecek olan bu özel paket, bugünden itibaren ön sipariş için hazır durumda. Fakat kimileriniz bu EA Sports FC 24’ün ne olduğunu merak ediyor olabilir. Bildiğiniz üzere FIFA lisansının sona ermesiyle birlikte Electronic Arts, tanınan FIFA serisine direkt bir devam niteliğinde olmayan bu yeni futbol oyununu geliştirdi. Aslında firma, FIFA’nın başarılı formülünü yeni bir oyunda sürdürmeyi tercih etti.

PlayStation 5 EA Sports FC 24 paketinde neler mi var? Paket, bir DualSense kablosuz denetim aygıtı, EA Sports FC 24 tam oyun kuponu ve EA Sports FC 24 Ultimate Team için indirilebilir dijital içerik kuponunu içeriyor. Bu dijital içerikte ise 5 Ultimate Team maçı için kullanılabilecek 1 Az Altın Oyuncu Paketi ve 3 takas edilemez efsane oyuncu bulunuyor. Bu özel paketi Sony’nin resmi PlayStation web sitesinden satın alabilirsiniz. Paketin satışı şu ülkelerde yapılacak: İngiltere, Fransa, Almanya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya, Avusturya ve Portekiz.

Sony, PlayStation 5 EA Sports FC paketi için hazırlanıyor

Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya-Pasifik ve Latin Amerika bölgelerinde bu paketi yetkili satıcılardan da satın alabilirsiniz. Lakin EA Sports FC 24 oyununu PlayStation web sitesinden ve Avrupa ve Latin Amerika’daki başka perakendecilerden 18 Ekim’den itibaren direkt satın alabileceksiniz.

Oyuna dair bu kısa bilgilendirmenin akabinde, EA Sports FC 24’ün nasıl bir futbol tecrübesi sunacağını merakla bekliyoruz. Electronic Arts’ın FIFA’dan sonra futbol oyunları konusundaki yeteneklerini bu yeni oyunla nasıl sürdüreceğini görmek hakikaten heyecan verici. PlayStation 5 kullanıcıları için hazırlanan bu özel paketin, oyunculara sürükleyici ve eğlenceli bir tecrübe sunacağından kuşkumuz yok.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar