Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaDonanımStadia denetim aygıtları 2024 sonuna kadar Bluetooth moduna geçiş yapacak

Stadia denetim aygıtları 2024 sonuna kadar Bluetooth moduna geçiş yapacak

Xbox Game Pass, 2024 yılına heyecan verici yeni oyunlarla başlıyor. Bu oyunların en dikkat alımlı yanı, abonelere oyunların çıktığı gün oynama fırsatı sunması. Bu yaklaşım, televizyon dizileri ve sinemalar için kullanılan akış hizmetlerindeki kolaylığı oyun dünyasına taşıyor.

İlk olarak duyurulan oyun, ‘Turnip Uzunluk Robs a Bank’. 15 Ocak’ta karşımıza çıkacak olan bu oyun, klasik ‘Legend of Zelda’ ögelerini çağdaş bir dönüşle harmanlayarak üstten görünümlü bir 2D roguelite macera sunuyor. Bu nostaljik gönderme, hem uzun müddettir oyun oynayanlara hem de yeni başlayanlara hitap eden akla yatkın bir atak.

Xbox Game Pass, 25 Ocak’ta ‘Go Mecha Ball’ ile devam ediyor. Bu da yeniden birinci gün yayımlanan bir oyun. İkili çubuk nişancı ve roguelike ögelerin bir karışımını sunan bu oyun, süratli ve aksiyon dolu oyunları seven hayranlara hitap ediyor. Xbox Game Pass’in her cins oyunsevere yönelik portföyünü çeşitlendirmesi bu oyunla bir kere daha gözler önüne seriliyor.

Stadia denetim aygıtları 2024 sonuna kadar Bluetooth moduna geçiş yapacak

Ancak 2024 yılındaki heyecan bu iki oyunla sonlu değil. ‘Persona 3 Reload’, ‘Open Roads’ ve ‘Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’ üzere başlıklar da yakın vakitte Game Pass koleksiyonuna katılacak. Her biri, abonelere geniş bir çeşit ve oyun tecrübesi yelpazesi sunacak biçimde Game Pass koleksiyonuna kendi eşsiz lezzetlerini katıyor.

Özel düzey olan Xbox Game Pass Ultimate ise, Xbox’un sunduğu pahası hatırlatıyor. 100’den fazla oyun içeren bir kütüphaneyle, oyun dünyasında eşsiz bir mutabakat sunuyor. Bu çeşitlilik ve erişilebilirlik, Xbox’un geniş bir kitleye hitap eden güçlü bir oyun tecrübesi sunma taahhüdünü vurguluyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar