Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaOyunStar Wars Jedi: Survivor Duyuruldu

Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu

Star Wars Celebration etkinliğinde Electronic Arts, Lucasfilm ve Respawn Entertainment, Jedi: Fallen Order‘ın merakla beklenen devamı olan Star Wars Jedi: Survivor oyununu duyurdu. Hikayesinin bu yeni bölümünde geri dönen baş kahraman Cal Kestis’in neyle karşılaşacağına dair ipuçları veren bir video da yayınlandı.

İlk oyundaki olaylardan beş yıl sonra geçen oyunda Cal ve BD-1, Jedi: Survivor’da hala kaçıyor. Kalan orijinal ekibin devam oyununda yol arkadaşı olarak dönüp dönmeyeceği ise belli değil. Serinin dövüş ve Dark Souls benzeri oyun sistemlerindeki iyileştirmelerin yanı sıra Güç ile olan bağlantısı arttıkça Jedi’ımızın yepyeni beceriler kazanacağı da doğrulandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu 1

Respawn oyun direktörü Stig Asmussen, “Jedi: Fallen Order’ı tamamlamadan önce bile ekibimiz Cal, BD ve ekibin macerasını devam oyununa nasıl taşıyacaklarına dair bir vizyona sahipti. Karanlık zamanlarda olgunlaşıp hayatta kalan Cal’ın hikayesini genişletmek için daha dinamik Jedi savaşı ve sinematik hikaye anlatımı yaratmak için ileri teknolojiden yararlanıyoruz.” dedi.

Star Wars Jedi: Survivor, 2023 yılında PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5 platformlarında çıkış yapacak.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar