Pazar, Mayıs 26, 2024
Ana SayfaOyunStar Wars Jedi: Survivor’da Özel İçerikler Kayboluyor

Star Wars Jedi: Survivor’da Özel İçerikler Kayboluyor

Cal Kestis’in maceralarına tanık olduğumuz ve 28 Nisan 2023 tarihinde PC, PS5 ve Xbox Series X/S platformlarında piyasaya sürülen Star Wars Jedi: Survivor, çıktığı günden beri gerek PC platformundaki optimizasyon sorunları olsun gerek hikâyede ilerlemeyi engelleyen bug’lar olsun, sorundan geçilmiyor.

Şimdi de oyunu ön sipariş veren veya deluxe edition satın alan oyuncuların kazandığı özel içeriklerin son güncellemeden sonra kaybolduğu ortaya çıktı. Bu özel içerikler arasında özel kostümler ve ışın kılıcı setleri yer alıyordu.

EA sorunu araştırıyor

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Survivor’da Özel İçerikler Kayboluyor 1

Sorunun farkına varan oyuncular, Reddit ve EA’nin destek sitesinde başlık açtılar. Bazı oyuncular, ögelerin tekrar geri geldiğini ancak daha sonra yine kaybolduğunu belirttiler. Sorunun daha çok Xbox platformunda yaşandığı tespit edildi.

EA ise konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve sorunu araştırdıklarını bildirdi. Oyunculara, oyun dosyalarını onarmayı veya DLC’lerin doğru şekilde yüklendiğinden emin olmayı denemelerini tavsiye etti. Sorunun ne zaman çözüleceği ise henüz belli değil.

Star Wars Jedi: Survivor, PC performans sorunları nedeniyle Steam’de olumsuz yorumlar almıştı. EA, bu sorunları gidermek için bir dizi yama yayınlamaya başlamıştı. Ancak oyunda hala çözülmesi gereken pek çok hata bulunuyor. Oyuncuların karşılaştığı diğer sorunlar arasında XP’lerini kaybetmelerine veya bazı boss’ları yenememelerine neden olan bug’lar da yer alıyor. Oyun bitmeden çıkarırsanız böyle olur diyelim…

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar