Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaOyunStarfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı

Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı [Hemen İndirebilirsiniz]

Yılın en çok konuşulan oyunlarından bir tanesi olan Starfield ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Geçmişte pek çok popüler oyun için Türkçe çeviri yapan “Anonymous Çeviri” ekibi, Starfield’ı Türkçe hale getiren yamayı tüm oyuncuların beğenisine sundu. Henüz beta aşamada olan yama, oyunculara Türkçe Starfield deneyimi sunacak.

Anonymous Çeviri tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda, Türkçe yamanın henüz tamamlanmadığını görüyoruz. Ekip, şu an için sadece ana hikâyedeki diyaloglar ile arayüz için çeviri çalışması yapıldığını, sürecin devam ettiğini açıkladı. Ve evet, Türkçe yama beta aşamada olması nedeniyle düzgün bir şekilde çalışmayabilir. Ancak yine de bir şans vermek isteyen oyuncular, bu yamayı an itibarıyla deneyimleyebiliyorlar.

Starfield Türkçe yaması ücretsiz değil!

Ulaş Utku Bozdoğan: Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı [Hemen İndirebilirsiniz] 1

Anonymous Çeviri, aylık abonelik sistemiyle hizmet veriyor. Yani Starfield’ın Türkçe yamasına ulaşmak isteyen oyuncuların aylık 85,5 TL karşılığında Anonymous Çeviri’ye abone olmaları ve daha sonra Türkçe yamayı indirmeleri gerekiyor. Bu arada; aboneliği başlattıktan sonra Starfield’ın Türkçe yamasını bir kez kütüphanenize eklemeniz yeterli. Ay sonunda aboneliği yenilemeseniz bile Türkçe yamaya erişim sağlayabileceksiniz. Bunun sadece Starfield için değil, Anonymous Çeviri tarafından Türkçe yaması oluşturulan diğer oyunlar için de geçerli olduğunu söyleyelim. Ancak Anonymous Çeviri’nin Türkçe yama için yayınladığı güncellemeleri indirmek için aboneliğinizin devam etmesi gerekecek.

Starfield Türkçe yama sayfasına yapılan yorumlara baktığımızda, yamayı deneyimleyen oyuncuların bulunduklarını ve ufak tefek sorunlar yaşamış olsalar da oyunu Türkçe hale getirmeyi başardıklarını görüyoruz. Ekip, tüm sorunları çözecek kararlı sürümün birkaç ay sonra geleceğini belirtiyor. Bu arada; Starfield Türkçe yamasının oyunun tüm sürümleri için kullanılabildiğini belirtelim. Game Pass aboneleri bile bu yama ile oyunu Türkçe yapabilecekler.

Starfield Türkçe yaması için buradaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Starfield’da Türkiye ile Dünya’nın nasıl göründüğünü merak ediyorsanız:

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar