Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaOyunSteam, En Çok Oynadığınız Oyunlar da Dahil Bu Yılki Kişisel İstatistiklerinizi Gösteren...

Steam, En Çok Oynadığınız Oyunlar da Dahil Bu Yılki Kişisel İstatistiklerinizi Gösteren “Yılın Özeti 2023″ü Yayımladı!

Oyundan müziğe kadar birçok alandan platform, 2023 biterken kullanıcıları için yıllık özetler yayımlamaya başlamıştı. Şimdi de böyle bir hamle, dünyanın en büyük oyun platformu Steam’den geldi.

Bir süredir TL desteğini keserek dolara geçmesiyle gündemde olan Steam, geçtiğimiz dakikalarda “Yılın Özeti 2023”ü yayımladı. Kullanıcılar, şu anda Steam üzerinden geçtiğimiz yıla ait istatistiklerini görebiliyor.

En çok oynadığınız oyunlar, tercih ettiğiniz türler ve daha fazlası

İnanç Can Çekmez: Steam, En Çok Oynadığınız Oyunlar Da Dahil Bu Yılki Kişisel İstatistiklerinizi Gösteren &Quot;Yılın Özeti 2023&Quot;Ü Yayımladı! 1

Platform, 2023’te neler yaptığınıza dair detaylı bir bakış atmanızı sağlıyor. Yıllık özette, oyunlara harcadığınız süreler, başarılarınız, en çok oynadığınız oyunlar gibi bu yıla ait birçok kişisel bilgiye ulaşabilirsiniz.

İnanç Can Çekmez: Steam, En Çok Oynadığınız Oyunlar Da Dahil Bu Yılki Kişisel İstatistiklerinizi Gösteren &Quot;Yılın Özeti 2023&Quot;Ü Yayımladı! 3

Bunlar dışında aylara göre oynama süreniz, kontrolcü mü yoksa klavye ve mouse mu kullandığınız, en uzun gün seriniz, kaç yeni oyun oynadığınız ve en çok hangi türleri tercih ettiğiniz detaylı bir şekilde gösteriliyor.

Steam 2023 özetinize nasıl ulaşabilirsiniz?

İnanç Can Çekmez: Steam, En Çok Oynadığınız Oyunlar Da Dahil Bu Yılki Kişisel İstatistiklerinizi Gösteren &Quot;Yılın Özeti 2023&Quot;Ü Yayımladı! 5

Steam 2023 özetinize ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bunun ardından hesabınıza giriş yaparak bu yılki istatistiklerinizi görebileceksiniz.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar