Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaThreads beklenen özelliği kullanıma sundu! Artık Twitter düşünsün!

Threads beklenen özelliği kullanıma sundu! Artık Twitter düşünsün!

Threads, Twitter gibisi bir toplumsal medya platformu olarak gençler ortasında bilhassa süratli ve anlık irtibat için tanınan hale gelmişti. Instagram ile entegre bir halde çalışan Threads, kullanıcılara anlık görsel ve yazılı paylaşımlar yapma imkanı sunuyor. Lakin, bu cins platformlarda yapılan süratli paylaşımlar bazen yanılgılar içerebilir yahut ezkaza gönderilmiş olabilir. İşte bu noktada, Mark Zuckerberg’in açıkladığı yeni özellik devreye giriyor.

Zuckerberg’in duyurduğu bu özellik, Threads kullanıcılarının gönderilerini düzeltebilmelerini sağlayacak. Daha evvel yalnızca X Premium abonelerine sunulan bu özellik, Threads platformunda tüm kullanıcılara fiyatsız olarak sunulacak. Kullanıcılar, paylaştıkları gönderilerde yanılgılı yahut istemedikleri içerikleri düzeltebilecekler. Gönderi düzenleme özelliği sayesinde kazara gönderilen iletiler, yanlışlı yazılar yahut eksik bilgiler kolaylıkla düzeltilerek daha düzgün bağlantı kurulabilecek.

Threads beklenen özelliği kullanıma sundu! Artık Twitter düşünsün!

Zuckerberg’in açıklamasına nazaran, Threads kullanıcıları paylaşımdan sonra 5 dakika mühletle gönderilerini düzenleyebilecekler. Bu mühlet içinde yapılan düzenlemeler, daha sonraki kullanıcılara daha yanlışsız ve eksiksiz bilgiler sunma imkanı sağlayacak.Zuckerberg’in bu bilhassa ilgili yaptığı açıklama, Meta’nın toplumsal medya platformlarına daima olarak yenilikler ve geliştirmeler getirme kararlılığını yansıtıyor.

Threads kullanıcıları için sunulan gönderi düzenleme özelliği, kullanıcı memnuniyetini artırmak ve platformun rekabetçi bir biçimde ilerlemesini sağlamak gayesi taşıyor. Threads kullanıcılarının bu yeni özellikten nasıl yararlanacakları ve gönderi düzenleme sürecinin nasıl işleyeceği ilerleyen günlerde daha fazla ayrıntıyla ortaya çıkacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar