Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games haftanın fiyatsız oyunlarını duyurdu. İşte bu hafta ücretsiz sunulacak olan...

Epic Games haftanın fiyatsız oyunlarını duyurdu. İşte bu hafta ücretsiz sunulacak olan oyunlar!

Blazing Sails, bu hafta Epic Games’in fiyatsız oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Olağanda 69 TL fiyat etiketiyle satılan bu oyun, 19 Ekim tarihine kadar Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak temin edilebilecek. Blazing Sails, heyecan verici bir çok oyunculu denizcilik savaşı oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyuncular, korsan gemileriyle gayret ederken stratejilerini geliştirmeli ve zafer için rekabet etmeliler. Denizlerin hükümdarı olmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Epic Games haftanın fiyatsız oyunlarını duyurdu. İşte bu hafta ücretsiz sunulacak olan oyunlar!

Epic Games’in bu hafta sunduğu başka fiyatsız oyun ise Q.U.B.E. Ultimate Bundle. Olağanda 369 TL’ye satılan bu oyun, 19 Ekim tarihine kadar Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak indirilebilecek. Q.U.B.E. Ultimate Bundle, oyuncuları zekaya dayalı bulmacalarla dolu bir bilim kurgu macerasına götürüyor. Oyun, oyunculara eşsiz bulmacaları çözmek için farklı yetenekler sunuyor ve bilinmeyen bir gezegenin sırlarını keşfetmelerine imkan tanıyor.

Epic Games, fiyatsız oyunlar sunma geleneğiyle milyonlarca oyun severi keyifli ediyor. Bu kampanyalar, hem oyunseverlerin kütüphanelerini genişletmelerine hem de yeni oyunları denemelerine imkan tanıyor. Ayrıyeten bu fiyatsız oyunlar, kimi vakit bağımsız geliştiricilerin oyunlarına da dayanak oluyor.

Ancak unutulmamalıdır ki bu fiyatsız oyunlar sonlu bir mühlet için sunuluyor. Blazing Sails ve Q.U.B.E. Ultimate Bundle, 19 Ekim tarihine kadar Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak temin edilebilecek. Bu tarihten sonra oyunlara erişmek için olağan fiyatlarını ödemek gerekecek. Münasebetiyle oyun severlerin bu fırsatı kaçırmamaları ve bu iki oyunu kütüphanelerine eklemeleri lazım.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar