Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaOyunTom Clancy’s The Division Resurgence Duyuruldu

Tom Clancy’s The Division Resurgence Duyuruldu

Massive Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için oynaması ücretsiz olan Tom Clancy’s The Division Resurgence duyuruldu.

Ana seride olduğu gibi, oyuncular Strategic Homeland Division’ın bir ajanı olmaya geri dönecekler ancak bu sefer rolleri virüs salgınının ardından New York’a gönderilen ilk dalgada olacak. Ubisoft’a göre bu, ana serinin kapsayıcı planıyla uyumlu yeni bir hikayeye sahip bir AAA deneyimi olacak.

İnanç Can Çekmez: Tom Clancy’s The Division Resurgence Duyuruldu 1

Oyunla ilgili daha fazla detayın ileriki dönemde paylaşılacağı ifade ediliyor. Oyunda çeşitli PvE aktivitelerini tamamlarken hem solo hem de co-op olarak keşfetmek için tam bir açık dünya olacağı belirtiliyor. Serinin karakter beceri uzmanlıkları, yağmalama, işçilik ve diğer oyun sistemleri de geri dönüyor.

Ubisoft, hedeflenen platformlarla ilgili olarak “The Division evrenini mobil ortama taşımaktaki amacımız dünya çapında daha fazla insanın bu açık dünya deneyiminden istedikleri zaman ve istedikleri yerde yararlanmasını sağlamaktır” diyor.

Ubisoft, The Division Resurgence için henüz tam bir çıkış tarihi açıklanmadı. Öte yandan yakında Android ve iOS’ta kapalı bir alfa oturumunun başlaması planlanıyor. Davet almak içinse bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar