Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaİnternetTwitter'da korsan sinema paylaşımı: Milyonlarca kişi izledi!

Twitter’da korsan sinema paylaşımı: Milyonlarca kişi izledi!

İnanç Can Çekmez: Twitter'Da Korsan Sinema Paylaşımı: Milyonlarca Kişi Izledi! 1 Twitter Blue abonelerine 60 dakikaya kadar görüntü yükleme müsaadesi veriliyor. Olağanda bu müddet 10 dakika ile hudutlu. Twitter Blue abonesi olan bir kullanıcı, hafta sonu Üstün Mario sinemasının tamamını platforma yükledi.

Nisan ayında vizyona giren The Üstün Mario Bros. Movie (Süper Mario Kardeşler Filmi) isimli sinemadan imajlar Twitter’da uzun bir müddet kaldı. Dokuz milyondan fazla kişi yeni Muhteşem Mario sinemasını fiyatsız izledi.

9 milyondan fazla izleme!

İnanç Can Çekmez: Twitter'Da Korsan Sinema Paylaşımı: Milyonlarca Kişi Izledi! 3 Telif hakkı maddelerini açıkça ihlal eden görüntü, Pazar gününe kadar platformda kaldı. Sinema, sonrasında  kaldırıldı ve paylaşan kullanıcı platformdan uzaklaştırıldı. Telif hakkıyla korunan sinemaların paylaşımı platformda birinci değil; Süratli ve Öfkeli: Tokyo Yarışı, Avatar üzere gişe rekoru kıran sinemalar de paylaşıldı lakin bunlar fragman stilinde kısa görüntülerdi. Üstün Mario Bros. sineması, iki kesim halinde (filmin birinci saati ve son 32 dakikası şeklinde) paylaşıldı.

Bu ortada Üstün Mario Kardeşler Sineması, dünya genelinde 1 milyar doların üzerinde hasılat yaparak gişe rekoru kırdı ve Amerika’da arka arda dört hafta en çok izlenen sinema oldu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar