Salı, Mayıs 24, 2022
Google search engine
Ana SayfaİnternetUdemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı

Udemy’deki ‘Cin Çıkarma’ Kursu Reaksiyon Topladı

Akla gelebilecek birçok kategoride kendi alanında uzman isimlerin kapsamlı dersler sunduğu Udemy, bugün oldukça ilginç bir kursla gündeme geldi. Kendisini ‘Havass uzmanı’ olarak tanımlayan Neyzen Nar isimli bir eğitmen tarafından (Eğitmen sayfasının URL’sinde farklı bir isim gözüküyor) listelenen ve satışa sunulan 4,5 saat uzunluğundaki bu ders, kişilere ‘havass ilmi’nin temellerini öğretmeyi vadediyor.

400’ü aşkın kişi tarafından satın alınan bu kursun ‘Öğrenecekleriniz’ kısmında listelediği maddelerse ‘Cini konuşturma, büyü bozma, büyüler, tılsımlar ve vefkler hakkında bilgi sahibi olma, musallatlı kişiyi cinden kurtarma, cinleri bir mekândan def edebilme, medyumluk becerilerini elde etme ve kendini büyüye veya cine karşı savunabilme’ gibi ifadeler yer alıyor.

Kurs, internet kullanıcılarının tepkisini çekti:

Ulaş Utku Bozdoğan: Udemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı 1

Öte yandan 4,5 saatlik bu kurs, havass temellerinin ‘ilk aşaması’ olarak tabir ediliyor. Bir diğer ‘öğretilerinden’ birisi de “Dolandırıcı ile gerçek medyumları ayırt edebilme” olan bu kursun devam kurslarıysa 1 – 5 saat aralığında değişiyor ve her birinden ücret alınıyor.. Ayrıca kursun en son Mayıs 2021’de güncellendiği görülüyor. Kursun konusunun ve temasının Udemy’nin Yasaklı Konular listesinde doğrudan yer almıyor. Fakat ‘Yanlış bilgilendirebilecek veya yönlendirebilecek içerik’ başlığı altında ‘Bilim dışı teoriler’ ifadesinin izin verilmeyen örnek olarak listelendiğini belirtelim.

Udemy’deki bu ilginç kurs, elbette internette tepki topladı:

Ulaş Utku Bozdoğan: Udemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı 2

Ulaş Utku Bozdoğan: Udemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı 3

Ulaş Utku Bozdoğan: Udemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı 4

Ulaş Utku Bozdoğan: Udemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı 5

Ulaş Utku Bozdoğan: Udemy'deki 'Cin Çıkarma' Kursu Reaksiyon Topladı 6

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar