Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaİnternetWhatsApp, çevrimiçi bilginizi yalnızca seçtiğiniz bireylere gösterecek bir özellik geliştiriyor

WhatsApp, çevrimiçi bilginizi yalnızca seçtiğiniz bireylere gösterecek bir özellik geliştiriyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Whatsapp, Çevrimiçi Bilginizi Yalnızca Seçtiğiniz Bireylere Gösterecek Bir Özellik Geliştiriyor 1

Meta’ya ait popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çoğu kullanıcının şikayetçi olduğu bir özelliği geliştiriyor. Eskiden çevrimiçi durumunuzu kapattığınız zaman kimse çevrimiçi olup olmadığınızı göremiyordu. Ancak WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı yeni özellikle birlikte artık sadece seçtiğiniz kişiler çevrimiçi durumunuzu görebilecek.

YouTube Music, size özel müziklere ulaşmanızı kolaylaştırıyor

5 gün önce eklendi

WhatsApp’taki son görülme ayarlarından çevrimiçi bilginizi görebilecek kişileri seçebileceksiniz

Ulaş Utku Bozdoğan: Whatsapp, Çevrimiçi Bilginizi Yalnızca Seçtiğiniz Bireylere Gösterecek Bir Özellik Geliştiriyor 3

WhatsApp, kullanıcıların WhatsApp’ta çevrimiçi olduklarını kimlerin görebileceğini seçmelerine olanak tanıyan ve gelecekteki bir güncellemede mevcut olacak bir özellik geliştiriyor. Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, “Herkes” ve “Son Görülenle Aynı” olmak üzere iki yeni seçenek sayesinde, çevrimiçi olduğunuzda kimlerin görebileceğini son görülme ayarlarından yapılandırmanız mümkün olacak. 

Ekran görüntüsü iOS için olan WhatsApp Beta’dan alınmış olsa da bu özellik android için olan Beta’ya da yakın bir zamanda gelecektir. Test aşamasında olan bu özelliğin, yakın bir zamanda yayınlanacak güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Sosyal Medya Haberleri
  • WhatsApp, çevrimiçi bilginizi seçtiğiniz kişilere gösterecek

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar