Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaİnternetWhatsApp, Wear OS akıllı saatlere geldi: İşte özellikleri

WhatsApp, Wear OS akıllı saatlere geldi: İşte özellikleri

İnanç Can Çekmez: Whatsapp, Wear Os Akıllı Saatlere Geldi: İşte Özellikleri 1 WhatsApp Android uygulamasının yeni beta sürümü yayınlandı. Google Pixel, Samsung Galaxy Watch kullanıcıları artık direkt akıllı saatlerinden WhatsApp bildirilerine erişebilecek. WhatsApp Wear OS uygulaması özellikleri neler bakalım.

WhatsApp Wear OS özellikleri

WhatsApp Wear OS uygulaması başlatıldığında Ayarlar ile birlikte son şahısların bir listesi gösteriliyor. Bir sohbeti açtıktan sonra kaydırma hareketiyle iletiler görülebiliyor, sesli bildiri kaydedilebiliyor, sistem klavyesini açarak ileti yanıtlanabiliyor. Küme sohbetlerinde sona kaydırarak sohbetteki bireyler görülebiliyor ve iletisi telefonda açmak için bir kısayol mevcut.

WhatsApp, okunmamış bildirilerin sayısını gösteren dairesel bir komplikasyon sunuyor. Ayrıyeten WhatsApp şahısları ve WhatsApp sesli bildiri kutucukları çıkıyor.

Uygulamayı indirmek için kullanıcıların beta test kullanıcısı olması ve WhatsApp’ı en son beta sürüme güncellemesi gerekiyor. Akıllı saat uygulamasını WhatsApp hesabına bağlarken saate sekiz haneli kod çıkıyor ve bu kodun aygıta girilmesi gerekiyor. Kodu girdikten sonra sohbetler aygıtlar ortasında senkronize ediliyor, WhatsApp’ı akıllı saate kullanıma hazır hale geliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar