Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaX Premium aboneliği artık üç farklı paket halinde satılacak!

X Premium aboneliği artık üç farklı paket halinde satılacak!

Twitter’ı satın aldıktan sonra platformun ismini X olarak değiştiren Elon Musk, bir de fiyatlı abonelik sistemi kurmuştu. X Premium olarak isimlendirilen bu sistem, kullanıcılara pek çok avantajlar sağlıyordu. Lakin bu avantajların içerisinde reklamsız bir tecrübe yer almıyordu. Gelen yeni bilgilere nazaran ise bu durum yakında değişecek.

X Premium aboneliği artık üç farklı paket halinde satılacak!

Elon Musk’ın şirketin gelirini arttırmak için attığı adımların arkası gerisi gelmiyor. Yeni gelen bilgilere nazaran platform, X Premium abonelerine artık üç farklı paket sunacak. Bu paketlerin isimleri ise Premium Basic, Premium Standard ve Premium Plus olacak. Bu paketlerden rastgele birine abone olsanız bile başkalarıyla birebir avantajlara sahip olacağınızı belirtmiş olalım. Sunulan seçenekler ortasındaki temel farklılık ise reklamlar konusunda kendisini gösterecek.

Gelen bilgilere nazaran Premium Basic kullanıcıları reklamların tamamını görecek iken Premium Standard paketi kullananlar olağandan daha az reklamla karşılaşacak. Premium Plus aboneleri ise X tecrübesini büsbütün reklamsız halde yaşayabilecek. X Premium aboneliğindeki bu değişimin ne vakit gerçekleşeceği konusu şimdilik meçhul. Fakat muhtemelen bunun için çok uzun mühlet beklemeyeceğiz. Bu paketlerin fiyatları da elbette şimdi belirli değil. Yüksek ihtimalle birkaç ay içerisinde X kullanıcıları husus hakkındaki bütün ayrıntılara hakim olacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar