Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi akıllı masaj aletini duyurdu

Xiaomi akıllı masaj aletini duyurdu

Xiaomi, akıllı eserler portföyüne bir yenisini ekledi. Son teknolojiyle donatılmış, insan gibisi masaj yeteneğine sahip ve sterilizasyon teknolojisiyle hijyen sağlayan “Smart Sterilizing Foot Bath” isimli eseri duyurdu. Xiaomi’nin akıllı mesken aletleri markası “MIJIA” altında piyasaya sürülen bu yenilikçi ürün, ayaklarınıza masaj ve bakım yaparak günlük ömrünüze rahatlık getiriyor.

Sterilizasyon Teknolojisi ile Hijyen: Xiaomi’nin Smart Sterilizing Foot Bath, ayak bakımının yanı sıra ayak hijyenine de odaklanıyor. Eser, entegre sterilizasyon teknolojisi sayesinde ayaklarınızı pak tutmanıza yardımcı oluyor. Bu, bakteri ve mantar üzere ziyanlı organizmaların oluşumunu engelliyor, böylelikle sıhhatinizi koruyor.

Xiaomi akıllı masaj aletini duyurdu

Xiaomi’nin akıllı ayak masajı aygıtı, yapay zeka dayanaklı teknolojisi sayesinde gerçek bir insanın yaptığı üzere masaj yapabiliyor. Ayaklarınıza özel olarak uyarlanmış masaj programlarıyla, günün gerilimini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor. Masaj sırasında yoğunluk ve sürat ayarları da kişiselleştirilebiliyor.

Xiaomi Smart Sterilizing Foot Bath, kullanımı kolay bir dokunmatik ekran arayüzüne sahip bir aygıt. Ayaklarınızı sıcak su ile şımartırken, aygıtın özelliklerini ayarlamak da hayli kolay. Kullanıcılar, masaj programlarını seçebilir ve sıcaklık ayarlarını ferdî tercihlerine nazaran uyarlayabilirler.

Xiaomi’nin yeni akıllı ayak masaj aygıtı, teknoloji ve konforu bir ortaya getirerek ayak sıhhatinize değer verenler için ülkü bir tahlil sunuyor. Xiaomi’nin bu yenilikçi eseri, ayaklarınızı şımartmanın ve bakımını yapmanın çağdaş ve hijyenik bir yolunu sunuyor. Artık gerilimli günlerin akabinde rahatlamak ve ayaklarınıza düzgün bakmak daha kolay ve tesirli hale geliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar