Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi artık de akıllı ocak modelini satışa sundu!

Xiaomi artık de akıllı ocak modelini satışa sundu!

Xiaomi’nin akıllı mutfak serisine yaptığı en son eklemesi Mijia Smart Steam Baking Integrated Stove P1, 9,299 yuan (1,274 dolar) fiyat etiketiyle geliyor. Bu yenilikçi ocak, gelişmiş teknolojiyi kullanıcı dostu özelliklerle birleştirerek yemek yapma tecrübesini bir üst düzeye taşıyor.

Mijia Smart Stove P1’in öne çıkan özelliklerinden biri, özgün vitröz emaye iç tenceresi ve otomatik kaldırma kapak sistemidir. Bu tasarım, ocak fonksiyonunu kolaylaştırarak yemek yapmayı daha kullanışlı hale getiriyor. Ayrıyeten 22m³/dk’lık güçlü emiş kapasitesine ve 900Pa rüzgar basıncına sahip. 5.2kW ateş gücüyle birleştirildiğinde, çeşitli yemek gereksinimleri için hayli uygun hale geliyor.

Ocak, manyetik denetim zekâlı çalışma düğmesiyle donatılmıştır. Bunun yanı sıra, DC değişken frekanslı motora sahip olan bu ocak, 53dB’ye kadar düşük gürültü düzeyleriyle daha sessiz bir çalışma sunar. Bu özellik, gürültüye hassas olan konutlar için ülkü bir seçenek haline getiriyor.

Xiaomi artık de akıllı ocak modelini satışa sundu!

Tam manasıyla hassas yemek denetimi için ocak, akıllı sıcaklık sensörü ve hassas denetim orantılı valfe sahip. Mi Home Uygulaması ile eşleştirildiğinde, kullanıcılar 50 akıllı ocak tanımına erişebilirler. Bu tarifler, birçok farklı yemeği pişirirken en uygun ateş ve sıcaklık ayarlarını kullanmanızı kolaylaştırır.

Buna ek olarak, ocak geniş bir 70L buharlı pişirme fırınına sahip. 2000W dış buhar jeneratörü, çok boyutlu stereo pişirme tüpü ve süratli bir yan monte fanla donatılmıştır. Bu özellikler, eşit pişirme için bir ortaya gelir. Ayrıyeten, daha uygun pişirme performansı için çift düz jet buhar özelliğine sahiptir.

Unutmamanız gereken bir öteki özellik ise, 1500 devir/dakika suratında süratli sıcak hava sirkülasyonu ısıtma özelliğidir. Bu, yağsız hava kızartması yapma imkanı tanır, bu da klâsik kızartmaya nazaran daha sağlıklı bir pişirme usulü sunar. 180℃ ile 230℃ ortasında bir sıcaklık aralığı sunarak, pişirme seçeneklerinizde çeşitlilik sağlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar