Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi bu sefer da akıllı kurutma makinesi ile karşımıza çıktı

Xiaomi bu sefer da akıllı kurutma makinesi ile karşımıza çıktı

Çin’in teknoloji devi Xiaomi, tanınan akıllı kurutma makinesinin yeni bir versiyonunu piyasaya sürdü. Bu yeni versiyon MIJIA Akıllı Kurutma Makinesi 1S Çok İşlevli olarak tanımlanıyor ve bir dizi yeni özelliği bir ortada kullanıcılarına sunuyor. Bu özellikler ortasında kurutma ve dezenfekte etme süreçleri bulunuyor.

MIJIA Akıllı Kurutma Makinesi 1S Çok İşlevli, kullanıcılarına sıcak ve soğuk havalı olmak üzere iki farklı üfleme modu seçeneği sunarak, hava şartlarına bağlı olarak en uygun kurutma performansını sağlıyor. Değişken iklimlere sahip bölgelerde yaşayanlar için ülkü bir seçenek haline geliyor.

Kurutma makinesinin en dikkat cazibeli özelliklerinden biri de özel giysileri, örneğin iç çamaşırları ve çorapları dezenfekte edebilme yeteneği. Bu, germisidal lambalar ile donatılmış ultraviyole UVC mikropları yok edebiliyor. Bu sayede, hijyen konusunda hassas olan bireyler için ekstra bir güvenlik sağlanıyor.

Şık ve ultra ince dizaynlı bu kurutma makinesi, gömme yahut asılı olmak üzere iki farklı montaj seçeneği sunuyor. Bu özellik, farklı kullanıcı tercihlerine ve yer kısıtlamalarına ahenk sağlamasını mümkün kılıyor. Ayrıyeten, katlandığında yalnızca 9.9 cm yüksekliğe sahip olması, konutta kolaylıkla saklanabilmesini sağlıyor.

Geniş aileler için kâfi kapasiteye sahip MIJIA Akıllı Kurutma Makinesi 1S Çok İşlevli, 38 bağımsız rüzgar önleyici hava çıkışı, 32 anne ve bebek klipsi, 4 çekilebilir kurutma çubuğu ve iki çok işlevli kurutma sepeti içeriyor. Toplamda 35 kg’a kadar çamaşırı rahatlıkla alabiliyor.

Xiaomi’nin akıllı ekosistemiyle entegre olabilen bu kurutma makinesi, kullanıcıların dehumidifikatörler, çamaşır makineleri ve XiaoAI hoparlörleri üzere uyumlu öteki aygıtlarla temas kurmasını sağlıyor. Bu entegrasyon sayesinde, ses, taşınabilir uygulama ve uzaktan kumanda takviyesi ile kullanıcılar meskenin rastgele bir yerinden çamaşır rutinlerini çarçabuk yönetebiliyor.

Yeni MIJIA Akıllı Kurutma Makinesi 1S Çok İşlevli şu an için Xiaomi Mall’da kitle fonlaması ile satışa sunulmuş durumda. Kitle fonlama fiyatı da 1199 yuan (yaklaşık 167 dolar) olarak belirlenmiş.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar