Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi, çift özellikli yeni su arıtma aygıtını satışa sundu

Xiaomi, çift özellikli yeni su arıtma aygıtını satışa sundu

Huawei, Vivo, Xiaomi üzere markalar eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor.Çin’de Xiaomi, MIJIA Water Purifier Q800G ismini verdiği yeni bir su arıtma aygıtını tanıttı. Bu aygıt, 2’si 1 ortada bir arıtma sistemiyle donatılmış olup, anında ısıtma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Aygıtın en dikkat cazibeli özelliklerinden biri de 360 derece etrafında ısıtma yapabilmesi. Bu sayede kullanıcılar süratle sıcak su alabiliyor. Xiaomi, bu aygıtın sunduğu suyun filtrelenmiş ve içilebilir kalitede olduğunu belirtiyor.

MIJIA Water Purifier Q800G, farklı sıcaklık gereksinimlerine nazaran ayarlanabilen su ısıtma modlarıyla geliyor. Bu modlar ortasında olağan sıcaklık, süt, kahve ve kaynar su modları bulunuyor. Kullanıcılar 25ºC ile 95ºC ortasında değişen bu sıcaklıkları MIJIA uygulaması üzerinden çarçabuk ayarlayabiliyor. Uygulama üzerinden iki özel mod da ayarlanabiliyor ve bu modlarda sıcaklık her 1ºC için özelleştirilebiliyor. Aygıtın su çıkış düğmesi ise kullanım güvenliği için fizikî bir butonla tasarlanmış.

Xiaomi, çift özellikli yeni su arıtma aygıtını satışa sundu

Yeni MIJIA Water Purifier Q800G, su kalitesini ve filtre durumunu gösteren bir dijital dokunmatik ekrana sahip. Bu ekrandan su sıcaklığı ve su çıkış ölçüsü üzere ayarlar kolaylıkla yapılabiliyor. Aygıt, yeni bir ana RO filtre elemanı ve yardımcı RO filtre elemanı sirkülasyon ince filtrasyon dizaynıyla geliyor. Bu filtre elemanının evvelki versiyona nazaran ömrü yüzde 150 arttırılmış.

Cihazın saflaştırılmış atık su oranı da yüzde 50 artırılmış durumda ve filtre elemanı beş yıla kadar kullanılabiliyor. Aygıt, dakikada 2.15 litre su akışı alabiliyor ve bu atık su, tabak yıkama ya da taban silme üzere işlerde kullanılabiliyor. Xiaomi’nin bu su arıtma aygıtının fiyatı Çin’de 2,899 yuan yani yaklaşık 368 dolar olarak belirlenmiş. Aygıt, ülkede JD.com üzere online satış platformlarından satın alınabiliyor. Aygıtın yurtdışı pazarlarına sunulup sunulmayacağına dair şimdi bir bilgi bulunmuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar