Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi, Disney'in 100. yıl dönümüne özel klavye ve fare setini piyasaya sürdü

Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel klavye ve fare setini piyasaya sürdü

Teknoloji şirketleri, eserlerini daha cazip hale getirmek için farklı markalarla iş birlikleri yapmaktan çekinmiyorlar. Örneğin, Honor ile Porsche Design ortasında gerçekleşen iştirak sayesinde yaratılan katlanabilir telefon hakkında geçtiğimiz günlerde konuşmuştuk. Artık de misal bir iş birliği Xiaomi ve Disney ortasında gerçekleşti. Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel sonlu sayıda ürettiği Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Setini 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) fiyatla piyasaya sürdü.

Xiaomi, eser ailesini genişletmeye devam ediyor ve kataloğuna en son eklenen eserler yeni klavye ve mouse modelleri. Mevcut pazarda daima yeni eserler sunmasına karşın, dikkat çeken bir çıkış Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Seti oldu. Disney’in 100. yıl dönümünü kutlayan bu hudutlu sayıdaki özel edisyon, A’dan Z’ye geniş bir eser yelpazesine sahip Xiaomi’nin kataloğuna eşsiz bir dokunuş katıyor.

Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel klavye ve fare setini piyasaya sürdü

Xiaomi Disney Sonlu Sayıda Üretilen Klavye ve Mouse Seti Klavye, ince ve sessiz çalışan yeni tuş kapaklarına sahip. Mikro-kavisli yüzey, parmak uçlarına harika bir biçimde oturmak için tasarlanmış, anahtar alanındaki geri dönüş ve boşluk tuşları üzerindeki basınç, optimal performans için ince ayarlanmış. Tuşlar geliştirilmiş geri tepme geri bildirimi sağlıyor ve tuş seyahati uzaklığı, yeterli bir istikrar sağlamak için ortalama 2,8mm.

Yeni mouse ise, birincil düğmelerde TTC mikro anahtarları ile donatılmış ve 1000 DPI’lık bir hassasiyet sunuyor. Bu anahtarlar, etkileyici bir tıklama suratı ve tatmin edici bir dokunsal tecrübe sunuyor. TTC mikro anahtarları, süratli tetiklemeleri, stabil performansları, net ve beğenilen tıkırtıları, ayrıyeten net ve rahat bir hissi ile tanınıyor.

Elbette, her iş birliğinde olduğu üzere, burada da teknik özelliklerden çok tasarım ön plana çıkıyor. Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Seti Disney’in 100. Yıl Dönümü Hudutlu Sayıda Üretilen Özel Edisyonu, 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) fiyatla renkli bir tasarım sunuyor. Lakin, daha sade bir tasarımı tercih edenler için Xiaomi’nin resmi web sitesinde daha düşük bir fiyata standart görünümlü bir versiyonu bulunuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar