Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi yeni akıllı buharlı pişirici modelini tanıttı

Xiaomi yeni akıllı buharlı pişirici modelini tanıttı

Xiaomi, harikalık ve teknolojik ilerlemeye olan bağlılığı ile bilinir. Bu bağlamda, yesyeni bir eserle karşımıza çıkıyor: MIJIA Akıllı Elektrikli Buharlı Pişirici 12L. Gelin, bu yeni eserin özelliklerine birlikte göz atalım.

MIJIA Akıllı Elektrikli Buharlı Pişirici 12L, kullanıcılara hem süratli buharlama imkanı sunuyor hem de yavaş pişirme yöntemiyle besin kıymetlerini muhafaza imkanı sağlıyor. 1500W güç kapasitesiyle dikkat çeken bu aygıt, NTC hassas sıcaklık denetimi sayesinde harika sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyor. Bu özellikleri sayesinde, aygıt hem süratli bir formda yiyecekleri buharlıyor hem de besinlerin besin bedellerini en üst düzeyde koruyarak sağlıklı bir tüketim sunuyor.

Bu buharlı pişiricinin tasarımı da epeyce dikkat cazip. Çift katmanlı bir mimariye sahip olan bu aygıt, 12 litre kapasitesiyle geniş bir kullanım alanı sunuyor. Bu sayede bir seferde bir bütün tavuğu yahut 8 adet mısır koçanını buharlayabilirsiniz. Ayrıyeten, 2 litrelik su tankı, kalan su ölçüsünü kolay kolay denetim etmenizi sağlıyor. Bu tanka su eklemek istediğinizde aygıtın kapağını açmanıza gerek kalmıyor. Yan tarafta bulunan özel bir kısımdan su eklemesi yapabilirsiniz.

Buharlayıcının bir başka öne çıkan özelliği de eşsiz damla tepsisi. Bu tasarım, pişirme sırasında arta kalan suyun buharlaşmasını engelliyor. Bu sayede hem oluşabilecek makus kokuların önüne geçiliyor hem de çorba artıklarını temizlemek daha kolay hale geliyor.

Xiaomi yeni akıllı buharlı pişirici modelini tanıttı

MIJIA uygulaması üzerinden bu Buharlı Pişiriciyi denetim edebilirsiniz. 24 saat evvelden rezervasyon yapabilir ve 8 saat boyunca otomatik ısı müdafaa özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıyeten, bu aygıtta bulunan akıllı gösterge düğmesi, su eksikliği ve sıcaklık denetim sensörleri sayesinde yiyeceklerin kuru yanmasını önleyen erken ikaz sistemi sunmaktadır.

Bu şaşırtan özelliklere sahip Xiaomi MIJIA Akıllı Elektrikli Buharlı Pişirici’nın fiyatı 269 yuan, yani yaklaşık olarak 37$. Lakin, şu an için ne kadar mühletle ve hangi maksatla bir topluluk finansmanı kampanyası düzenleneceği bilinmiyor. Xiaomi’nin bu eseri küresel pazarda ne vakit sunacağına dair bir bilgi de şimdi paylaşılmadı.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar