Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi yeni akıllı el sabunu aygıtını piyasaya sürdü

Xiaomi yeni akıllı el sabunu aygıtını piyasaya sürdü

Xiaomi, Youpin isimli kitlesel fonlama platformunda MIJIA Otomatik Sabun Dağıtıcısı 1S modelini tanıttı. Bu eser, kitlesel fonlama süreci boyunca 79 yuan (11$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Bu otomatik sabun dağıtıcı, kullanıcılara dokunma muhtaçlığı duymadan 0.25 saniye içinde köpük üretme yeteneği sunuyor. Bu, bilhassa şu periyotlarda elden ele geçen enfeksiyon riskini azaltma maksadı taşıyor ve kullanıcısına “mikron seviyesinde” dolgun bir köpük sunuyor.

Bu yeni eser, şarj için USB Tip-C dizaynına sahip. Dahili bir lityum bataryası bulunuyor ve yüksek verimli bir mikro motorla donatılmış. Xiaomi yetkilileri tarafından belirtilene nazaran, aygıtın tam şarjı yaklaşık 180 gün dayanabiliyor. Bu otomatik sabun dağıtıcısı kolay bir dizayna sahip ve ultrasonik sızdırmazlık teknolojisi kullanılarak üretilmiş. Ayrıyeten şarj portu ve köpük çıkış noktası su geçirmez özellikte. Aygıt IPX5 suya dayanıklılık düzeyini destekliyor. Dahası, el dezenfektanı şişesi yüksek kaliteli mat materyalden yapılmış.

Xiaomi yeni akıllı el sabunu aygıtını piyasaya sürdü

Bu otomatik sabun dağıtıcısının el dezenfektanı, insan cildinin pH kıymetine yakın hafif asidik bir formüle sahip. Gliycerin de bu formüle dahil edilmiş. Standart antibakteriyel özelliklere sahip bir el dezenfektanı ve ayrıyeten doğal hindistancevizi yağından üretilen amino asit surfaktanları içeren nemlendirici bir amino asit tipi olmak üzere iki farklı el dezenfektanı formülü mevcut. Laboratuvar testleri, antibakteriyel versiyonun Escherichia coli, Staphylococcus aureus ve Candida albicans üzerinde tesirli bir halde inhibisyon sağladığını ve %99.9 antibakteriyel orana sahip olduğunu kanıtlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar