Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi yeni akıllı lambasını satışa sundu

Xiaomi yeni akıllı lambasını satışa sundu

MIJIA markası altında Çinli yenilikçi teknoloji firması Xiaomi, çalışma ya da öğrenme ortamınıza ihtilal niteliğinde bir katkıda bulunan MIJIA Dikey Öğrenme Lambası’nı piyasaya sürdü. Bu lambanın ayırt edici özelliği, tam spektrumlu lamba boncuklarının kullanılmasıdır. Bu boncuklar, çift zirve özellikleri sayesinde ziyanlı mavi ışığı azaltırken, nazik sabah güneşi ışığına emsal bir ışık kalitesi sunar. Bu özellik, uzun saatler çalışma yahut öğrenme sürecini gözler için daha rahat hale getirebilir.

Bu lambanın tasarımı da epey etkileyici. Üçlü dağılımlı eşit ışık yapısı sayesinde yaydığı ışık eşit, parlama yapmayan ve göz kamaştırmaz bir yapıdadır. Bu yenilikçi tasarım, daha konforlu ve verimli bir çalışma alanı oluşturabilir.

Xiaomi yeni akıllı lambasını satışa sundu

Ancak yenilikler burada bitmiyor. MIJIA Dikey Öğrenme Lambası, Bluetooth üzerinden kablosuz olarak denetim edilebiliyor. Bu, masa üzerinde her yerden lambayı ayarlamanıza imkan tanır. Odak modu, kullanıcılara çalışma vakitlerini tesirli bir biçimde yönetmelerine yardımcı olur.

Ayrıca, bu lamba yalnızca zeki değil, tıpkı vakitte akıllıdır. XiaoAI hoparlöre sahiptir, bu da lambanın sesli komutla denetim edilmesini mümkün kılar. Lamba, başka akıllı mesken aletleri aracılığıyla da denetim edilebilir. Ayrıyeten karanlıktan ışığa geçişi yumuşatmak için özelleştirilebilir bir gradyan anahtara sahip.

MIJIA Dikey Öğrenme Lambası’nın fiyat etiketi 2199 yuan yani 301$ olarak belirlenmiş. Fakat sunulan özellikler karşısında bu fiyat, kullanıcılara parasının karşılığını ziyadesiyle veriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar