Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi yeni klima modelini satışa sunuyor

Xiaomi yeni klima modelini satışa sunuyor

Çin’de Xiaomi, Mijia Klima 1.5 HP 2023 modelini tanıttı. Bu model, 2022 modelinin devamı niteliğinde olup Xiaomi Mall üzerinden ön satışa sunulmuştur. Ön satış için 100 yuan depozito ile ayırtılan klimanın son fiyatı ise 2.479 yuan olarak belirlenmiştir.

Mijia Klima 1.5 HP 2023, yeni jenerasyon çift hibrit taze hava sistemi ve kendi geliştirdiği santrifüj turboşarj teknolojisi ile dikkat çekiyor. Bu teknolojiler sayesinde dış hava derinlemesine temizleniyor ve ikincil basınçla odanın içine salınıyor.

Klimanın öne çıkan bir öbür özelliği ise 40m³/saat taze hava hacmine ulaşabilmesi. Bu özellik, rastgele bir delik açmaya ya da genişletmeye gerek duymadan sağlanıyor. Ayrıyeten klima, antibakteriyel ve antiviral özelliklere sahip özel bir HEPA filtre elemanı ile donatılmıştır.

Xiaomi yeni klima modelini satışa sunuyor

Bu klimada entegre dairesel bir LED ekran bulunmaktadır. Bu ekran sayesinde kullanıcılar ayarlanan sıcaklık, nem ve hava suratını görebilirler. 14 adet süpürme bıçağına ve toplamda 602 adet dairesel mikro deliğe sahip olan bu klima, hava akışını yumuşatarak kullanıcılara daha konforlu bir tecrübe sunar.

Mijia Klima 1.5 HP 2023, tam DC frekans dönüşüm teknolojisi kullanıyor. Bu teknoloji, daha güçlü, daha stabil ve uzun ömürlü olup olağan DC inverter klimalardan daha enerji tasarruflu çalışıyor.

Klima, dahili bir fotosensitif sensöre sahip. Bu sensör, parlaklığı makul ayarlıyor ve özelleştirilmiş uyku eğrilerini destekliyor. Yüksek kaliteli bir kompresöre sahip olan bu klima, 30 saniye içinde süratle soğuma ve 60 saniye içinde süratle ısıtma yapabiliyor. Kullanıcılar, Mijia Uygulaması ile klimayı eşleştirerek çeşitli fonksiyonları gerçekleştirebilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar