Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi yeni projektör aygıtını cazip fiyattan satışa sundu

Xiaomi yeni projektör aygıtını cazip fiyattan satışa sundu

Xiaomi, Çin’de yüz yüze bir tanıtım aktifliği düzenledi ve bir dizi yeni eser sundu. Ana odak noktası yeni Redmi Note 13 serisi modelleri ve Redmi Pad SE oldu. Ayrıyeten aktifliğin sonunda iki yeni projektör, RedmiProjector 2 ve Projector 2 Pro‘yu da tanıttılar.

Redmi Projector 2, Yeşil ve Kum renk seçenekleriyle geliyor. Resmi özelliklere nazaran, 180 CVIA lümen parlaklık bedeline sahip. Bu projektörün en dikkat cazip özelliği, projeksiyonu açtığınızda otomatik olarak odaklamayı gerçekleştiren entegre bir motor yardımıyla çalışan mesken üretimi çok taraflı düzeltme AI algoritmasıdır. Özel olarak tasarlanmış kapalı optik sistemle birlikte, bu projektör 10 yıla kadar etkileyici bir ömür sunar. 1080P keskin bir çözünürlüğe sahip ve 1.2:1 projeksiyon oranını dayanaklar. Ses konusunda, çift dahili hoparlörü bulunuyor ve WANOS Çin panoramik sanal ses alanı kodlama teknolojisiyle daha etkileyici ve katmanlı bir ses tecrübesi sunar.

Xiaomi yeni projektör aygıtını cazip fiyattan satışa sundu

Redmi Projector 2 Pro ise iki projektör ortasında daha üst sınıf bir modeldir. Kapalı optik sistemi, ışık verimliliğini %50 artırarak daha yüksek parlaklık sağlar. Özel bir asferik lens ile donatılmıştır, bu da daha net ve ayrıntılı bir imaj kalitesi sunar. SGS tarafından projektörün parlaklığı etkileyici bir formda 300 CVIA lümen olarak sertifikalandırılmıştır. 1080P çözünürlük ve 1.2:1 projeksiyon oranına sahip. Ayrıyeten özel bir TOF (Uçuş Zamanı) lazer algılama modülü bulunuyor. Bu modül, yüksek çözünürlüklü bir kamera ve AI dayanaklı algoritmalarla birlikte çalışarak imaj ayarlarına hassas düzenlemeler yapar. Akıllı adaptif manzara sistemi ve altı eksenli jiroskop sayesinde manuel ayarlama yapmadan sıkıntısız ve süratli kalibrasyon sağlar. Projektör, 1.5GB+32GB depolama kapasitesiyle birlikte Amlogic T950D4 yonga seti tarafından desteklenmektedir.

Xiaomi, Redmi Projector 2’yi 999 yuan (136$) ve Redmi Projector 2 Pro‘yu 1.399 yuan (190$) başlangıç fiyatıyla satışa sundu. Fakat perakende fiyatları sırasıyla 1.299 yuan (176$) ve 1.699 yuan (229$) olarak belirlendi.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar