Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi'nin akıllı kapı kilidi E20, piyasaya sürüldü

Xiaomi’nin akıllı kapı kilidi E20, piyasaya sürüldü

Xiaomi’nin Akıllı Kapı Kilidi E20’nin yeni bir versiyonu artık piyasada. E20 WiFi versiyonu birinci olarak bu yıl Ekim ayında Çin’de, kalabalık fonlamayla piyasaya sürüldü ve Kasım ayında açık satışa başlandı. Xiaomi Akıllı Kapı Kilidi E20’nin “Kedi Gözü” versiyonu resmi olarak tanıtıldı. Şu anda JD.com ve öbür platformlarda rezervasyona açık olan eser, birinci satış fiyatı olarak 1.299 Yuan (yaklaşık 184 Dolar) olarak belirlendi.

Yeni eser, evvelki E20 WiFi versiyonu ile tıpkı dizayna ve temel yapılandırmaya sahip. Lakin yeni Kedi Gözü versiyonu, 2.3 MP kamera ve 172° harika geniş açılı sensör ile donatılmış. Kamera, mesken sahiplerinin kapının dışındaki durumu, düşük ışıkta bile tam renkli gece görüşü ile görmesini sağlıyor.

Xiaomi’nin akıllı kapı kilidi E20, piyasaya sürüldü

Ayrıca, kullanıcılar kapı dışındaki ziyaretçilerle imajlı aramalar yapabilir ve hatta çocukları meskende daha inançta tutmak için ses değiştiren aramaları bile destekleyebilir. Xiaomi Akıllı Kapı Kilidi E20 Kedi Gözü versiyonu ayrıyeten bir alarm fonksiyonu görebilir ve kapının dışındaki olağandışı görüntüleri gerçek vakitli olarak yakalayabilir. Uzaktan gerçek vakitli izlemeyi dayanaklar ve 3 günlük fiyatsız bulut deveran depolaması sunar.

Daha evvel de belirtildiği üzere, başka tarafları E20 WiFi versiyonu ile birebir. Nispeten klâsik bir kulp tasarımı benimser ve parmak izi, şifre, periyodik/tek seferlik şifre, NFC, taşınabilir telefon Bluetooth ve anahtar üzere çoklu kilidini açma yollarını takviyeler. AI 3D parmak izi tanıma teknolojisi ile %99,2 tanıma oranı ve yalnızca 0,5 saniye tanıma suratı sunar. Ayrıyeten, bir AI kendini öğrenme algoritması aracılığıyla parmak izi tanımayı daima olarak güncelleyebilir. Kullanıldıkça, kilidin açılma mühleti daha da hızlanır.

Bu versiyon ayrıyeten WiFi ile gelir ve MIJIA ağ geçidine bağlanarak öteki akıllı mesken aygıtları ile eşleşebilir, böylelikle kapıyı işten çıktıktan sonra açtığınızda otomatik olarak ışıkları açma, televizyonu açma üzere senkronize denetimler sağlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar