Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaDonanımXiaomi'nin yeni akıllı su arıtma aygıtı dikkatleri üzerine çekti

Xiaomi’nin yeni akıllı su arıtma aygıtı dikkatleri üzerine çekti

Xiaomi, Mi Water Purifier 1000G Pro modelinin akabinde yeni bir su arıtma aygıtı olan Mi Water Purifier 1000G Plus modelini tanıttı. Bu yeni model, bilhassa sürat konusunda değerli geliştirmelere sahip. Su akış suratı hayli etkileyici ve yalnızca 3 saniyede bir bardak su doldurabiliyor. Bu, eski modele nazaran besbelli bir sürat artışı manasına geliyor.

1000G Plus modelinin bir başka dikkat cazip özelliği de hassas su dağıtımı için dokunmatik musluğa sahip olması. Bu özellik, kullanıcılara suyun tam istedikleri ölçüde ve süratte akmasını sağlıyor. Ayrıyeten, bu yeni su arıtma aygıtı, suyun bebekler ve gebeler için de inançlı olduğunu belgeleyen özel bir sertifikaya sahip. Bu, aygıtın geniş bir muhtaçlık yelpazesine hitap edebileceğini gösteriyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı su arıtma aygıtı dikkatleri üzerine çekti

Önceki model, Mi Water Purifier 1000G Pro, PPC+RO aykırı ozmoz teknolojisiyle bisfenol A ve plastikleştiricileri temizleyen çift filtre sistemine sahipti. Bu modelin toplam su arıtma kapasitesi 6500 litre ve su arıtma akış suratı dakikada 2.65 litre idi. Birebir vakitte su kalitesini garanti altına almak için otomatik filtre yıkama özelliğine de sahipti ve fiyatı 1999 yuan (273$) olarak belirlenmişti.

Mi Water Purifier 1000G Plus modelinin tam özellikleri şimdi açıklanmadı, lakin Xiaomi’nin bu aygıtta ileri su arıtma teknolojisine odaklandığı ve daha yüksek verimlilik ve hassasiyetle çalıştığı belirtiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar